Szkolenia pCon.planner | Sierpień – Wrzesień 2017!

Szkolenia pCon.planner | Sierpień  Wrzesień 2017!

Zapraszamy na certyfikowane szkolenia  w podanych terminach i lokalizacjach:

* Zbieramy również zgłoszenia na Poznań i Wrocław, terminy w tym przypadku są ruchome i zależą od zebrania grupy

07.08 – szkolenie podstawowe | KRAKÓW
08.08 – szkolenie zaawansowane | KRAKÓW

Szkolenia pCon.planner | Sierpień  Wrzesień 2017!

Miejsce szkolenia:
Biuro EasternGraphics Polska Sp. Z o.o.
Al. J. Słowackiego 11A/9
31-159 Kraków

 

10.08 – szkolenie podstawowe | TRÓJMIASTO***
11.08 – szkolenie zaawansowane | TRÓJMIASTO***

Szkolenia pCon.planner | Sierpień  Wrzesień 2017! Miejsce szkolenia:
Sopocka Szkoła Wyższa
ul. Rzemieślnicza 5 (sala 104 | 1 piętro)
81-855 Sopot

*** Szkolenie w tej lokalizacji realizujemy 2 x w roku w sezonie letnim

**** W tej lokalizacji nie jest możliwe wypożyczenie komputerów. Prosimy o zabranie swoich laptopów.

 

16.08 – szkolenie podstawowe | WARSZAWA
17.08 – szkolenie zaawansowane | WARSZAWA

28.08 – szkolenie podstawowe | WARSZAWA
29.08 – szkolenie zaawansowane | WARSZAWA

Szkolenia pCon.planner | Sierpień  Wrzesień 2017!

Miejsce szkolenia:
Bene
ul.Wołoska 9A
02-583 Warszawa

 

18.09 – szkolenie podstawowe | WROCŁAW***
19.09 – szkolenie podstawowe | POZNAŃ***

20.09 – szkolenie zaawansowane | POZNAŃ***
21.09 – szkolenie zaawansowane | WROCŁAW***

*** Szkolenia w tych lokalizacjach organizujemy tylko wtedy gdy zbierze się min 10 os na każde ze szkoleń. W przypadku np nie zebrania 10 osobowej grupy na poznań zaawansowany, proponowany jest uczestnikom kurs we Wrocławiu.

25.09 – szkolenie podstawowe | WARSZAWA
26.09 – szkolenie zaawansowane | WARSZAWA

28.09 – szkolenie podstawowe | KRAKÓW
29.09 – szkolenie zaawansowane | KRAKÓW

 

Tylko 2 poziomy szkoleń. Możesz uczestniczyć w obu lub wybrać ten, który lepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Staramy się organizować szkolenia zawsze w centrum miast w miejscach z dogodnym dojazdem. Kurs ma postać intensywnych 8 godzinnych praktycznych ćwiczeń przed komputerami. Szkolenia zawsze planowane są w godzinach 9:00 – 17:00 w dniach od pn-pt. Organizujemy również szkolenia dla firm (w siedzibach firm) lub indywidualne coachingi poruszające dowolne zagadnienia pCon.planner i aplikacji pCon. Sesje możemy przeprowadzić również online oraz w języku angielskim. Napisz do nas na info@easterngraphics.pl by dowiedzieć się więcej.

Koszt:

Szkolenie podstawowe – 449 zł netto*

Szkolenie zaawansowane 499 zł netto*

Uczestnicy pracują na swoim sprzęcie. W razie potrzeby można wypożyczyć laptopa zgłaszając nam wcześniej ten fakt. Koszt wypożyczenia to 70 zł netto/ dzień

W cenę szkolenia wliczony jest całodzienny serwis kawowy i obiad.

UWAGA: * Zgłoszenia przyjmujemy do tygodnia przed terminem kursu. W tym też terminie wystawiamy rachunki/faktury w oparciu o przesłane przez Państwa dane wskazane na formularzu lub w wiadomości e-mailowej i prosimy o uregulowanie opłaty za szkolenie. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie we wskazanym czasie potwierdzenia przelewu.  W razie rezygnacji uczestnika przed szkoleniem (w czasie 7 dni poprzedzających termin szkolenia) uczestnik ponosi koszty organizacyjne (koszty wynajęcia sali z cateringiem i serwisem) w wysokości 95 zł netto/ osoba / dzień (oraz w przypadku zgłoszenia zapotrzebowania na sprzęt – koszty wypożyczenia przez nas sprzętu  w wysokości 70 zł netto/ osoba / dzień).

 

Program szkoleń:

KURS PODSTAWOWY

1.   Ustawienia początkowe
2.   Interface programu
3.   Nawigacja i widok
4.   Menu „start” i menu „edytuj”
5.   Budowa ekspozytora
6.   Budowa domu
7.   Obiekty 3D w pCon.planner
8.  Podstawowe renderowanie
9.  Udostępnianie modelu 3D
10.  Prezentacja IMPRESS

KURS ZAAWANSOWANY

1.   Narzędzia konstrukcyjne
2.   Tworzenie budynku  na bazie dostarczonego layout’u
3.   Zarządzanie warstwami
4.   Dokumentacja techniczna
5.   Ustawienia wydruku
6.   Edytor materiałów, tworzenie realistycznych tekstur
7.   Style renderowania
8.   Ustawienia świateł
9.   Ustawienia renderingu
10.  Renderowanie (różne scenariusze)
11.  Tworzenie panoramy i animacji
12.  Dane OFML  i ich funkcjonalność i dystrybucja

By wyrazić chęć uczestnictwa w szkoleniach pobierz Formularz zgłoszeniowy 2017
i odeślij zwrotnie na info@easterngraphics.pl

Skontaktujemy się z Tobą i  przed wyznaczonym terminem szkolenia poprosimy Cię o potwierdzenie uczestnictwa.

Informujemy, że vouchery i rabaty rozdane na seminariach w 2015 i 2016 roku nie obowiązują od Lutego 2017. Wygrane w konkursach realizowane są przez najbliższe pół roku od momentu ogłoszenia wygranej. Jeżeli nie zbierze się wystarczająca grupa na organizację szkolenia – można odebrać wygraną uczestnicząc w szkoleniu w innym mieście w ciągu tego czasu. Lokalizacje stale dostępne (szkolenia 1x w miesiącu to Kraków i Warszawa).


Zgłoszenia i zapytania prosimy kierować na info@easterngraphics.pl i poprzez PCON.planner – strefa dobrego designu oraz telefonicznie +48 739 079 775

Harmonogram szkoleń pCon.planner | Marzec  Kwiecień 2017

Koniecznie polub nas na facebooku by być zawsze na bieżąco! “pCon.planner – strefa dobrego designu” to nie tylko informacje ze świata pCon – ale przede wszystkim masa wnętrzarskich inspiracji i ciekawostek!

Category: General | Leave a comment

Zostań Ambasadorem pCon.planner

Zostań Ambasadorem pCon.planner

Prowadzisz wnętrzarskiego bloga? Pracujesz w oparciu o pCon.planner i nasz program cieszy się Twoim uznaniem? Szukasz metod dodatkowej promocji Twoich artykułów?

Zostań ambasadorem pCon.planner

Pracujemy nad nową postacią komunikacji. W naszym newsletterze wydzielamy pokaźną przestrzeń dla blogosfery. Z chęcią umieścimy wybrane treści o tematyce wnętrzarskiej w naszym newsletterze na stronie głównej oraz na oficjalnej stronie pCon.planner w przypiętych postach na blogu i oczywiście na naszym facebooku i w grupach! Poza treściami wybranymi do newslettera i mailingów nowe ciekawe artykuły naszych partnerów udostępniać będziemy cyklicznie na naszym fanpage. W zamian za to poprosimy Cię o dodanie na swojej stronie głównej loga “ambasador pCon.planner” z przekierowaniem na stronę naszego programu.

Zgłoś się na info@EasternGraphics.pl

Zostań Ambasadorem pCon.planner

Category: General | Leave a comment

Jeśli zaczynasz pracę z pCon.planner musisz wiedzieć, że:

Jeśli zaczynasz pracę z pCon.planner musisz wiedzieć, że:

pCon.planner posiada szerokie spektrum funkcji, które pozwalają  szybko i prosto tworzyć plany zagospodarowania wnętrz.  Pomimo, że pCon.planner jest programem intuicyjnym to jednak początkujący  użytkownicy zaskoczeni są faktem, że każde klikniecie coś oznacza.

Najczęściej spotykane problemy zaraz po opanowaniu zasad nawigacji to m.in.:

1)      Przesuwające się ściany w wyniku nieumyślnego kliknięcia myszką

Klikając na dany obiekt zawsze go zaznaczamy. By uniknąć przypadkowego przesunięcia obiektu lub grupy obiektów, wystarczy zablokować elementy, nad którymi nie pracujemy. Ukrycie niepotrzebnych obiektów i skupienie się na edycji jednego z nich  również znacznie ułatwia pracę. Jeśli zdarzy nam się nieprecyzyjne kliknięcie i omyłkowe przesunięcie jakiegoś elementu należy wcisnąć ESC, wówczas operacja zostanie przerwana a obiekt wróci na swoje miejsce.

2)      Niewidoczna podłoga

Żeby móc „nałożyć” podłogę należy uprzednio zamknąć pomieszczenie. Ściany powinny być połączone, a w przypadku gdy nie są należy wybrać opcję „połącz”  obecną w elementach pokoju/ menu start.  Jeśli nadal nie widać podłogi, przypominamy o zweryfikowaniu stylu renderowania -  w trybie szkieletowym zmiany nie będą widoczne.

3)      Rozmieszczenie obiektów względem siebie

Początkujący użytkownicy muszą wyrobić sobie nawyk sprawdzania rozmieszczenia obiektów względem siebie w wielu rzutniach. Posługując się widokiem perspektywicznym wydaje się np. że stół stoi na podłodze natomiast widok z prawej/lewej strony lub z przodu wskazuje na nieprecyzyjne rozmieszczenie elementów.  Chcąc ustawić różne obiekty w jednej linii również potrzebny jest podgląd na rzutnie z prawej/lewej strony, przodu/tyłu oraz góry/dołu i perspektywy.  Do dyspozycji mamy również różne style renderowania. Można ułatwić sobie pracę sprawdzając ustawienie obiektów w widoku szkieletowym /kolorystycznym/ z teksturą.

4)      Obiekty 3D wstawiające się w sposób nieskoordynowany

Jeśli chciałbyś by wstawiane bryły ustawione były na jednym poziomie wysokości należy zweryfikować położenie punktu odniesienia przesuwając go do żądanej pozycji poprzez kliknięcie prawym klawiszem myszy i spacji w miejsce stanowiące np. poziom płaszczyzny podstawy.

Zapraszamy na naszą grupę pCon.planner strefa dobrego designu – gdzie użytkownicy pCon dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz na nasz oficjalny profil.

Pomoc odnaleźć można na naszym anglojęzycznym Centrum Pomocy i w materiałach wideo w zakładkach na stronie głównej.

Zachęcamy jednak by skorzystać z drogi na skróty i wybrać się na szkolenie z obsługi programu   Zobacz naszą ofertę szkoleń >>

 

Category: General | Leave a comment

Rzut kondygnacji – nowa funkcja floorplan w pCon.box

Rzut kondygnacji  nowa funkcja floorplan w pCon.box

Funkcjonalność to najważniejszy aspekt w procesie zagospodarowania przestrzeni biurowej. Czynnik ważny z uwagi na ograniczenia dostępności przestrzeni roboczej, dystrybucję światła i akustykę wnętrza. Jednocześnie odpowiada na trywialne pytanie nadrzędne dla każdego projektu: Czy pożądany produkt pasuje do istniejącej przestrzeni?

Konfiguracja na planie 2D

Ci, którzy zajmują się planowaniem przestrzeni,  doskonale wiedzą jak trudne jest pokazanie przestrzennych aspektów wnętrza. Najlepszą metodą jest wydrukowanie dokumentacji oddającej rzeczywiste granice  i możliwości pomieszczenia.

Dzięki aktualizacji pCon.box – naszej aplikacji sprzedażowej, możliwe jest teraz importowanie rzutów kondygnacji. W zaledwie kilku krokach możliwe jest wczytanie do pCon.box planu budynku, zeskalowanie i dopasowanie. Obecność podkładu  pozwala lepiej odnieść się do projektowanej przestrzeni.

W zaledwie kilka sekund plan budynku Twojego klienta może być wczytany do pCon.box. Jest to możliwe poprzez dodanie obrazu z galerii zdjęć lub użycie tzw. live kamery.  Jeszcze tylko proste skalowanie oraz dopasowanie i możesz zaczynać projekt!

Rozwiązanie nasuwa rozmowa

W dobie internetu produkty łatwo znaleźć, ale trudniej z realnym dopasowaniem rozwiązań do oczekiwań klienta. Zwykle najlepsze rozwiązania są wynikiem intensywnej pracy. pCon.box stanowi  najlepsze na rynku medium w zakresie efektywnej komunikacji wspieranej dostępnością aktualnych, parametrycznych (konfigurowalnych) danych (OFML) będących tu podstawą planowania. Na tym jednak nie koniec – pCon.box pozwala również na sprawną komunikację pomiędzy stronami. Twoi klienci na pewno będą zachwyceni możliwością aktywnego współtworzenia projektu.

Pobierz pCon.box  na swój tablet lub smartfon lub przetestuj wersję web. Pamiętaj, klient jest najważniejszy a komunikacja jest kluczem do sukcesu!

Rzut kondygnacji  nowa funkcja floorplan w pCon.box Rzut kondygnacji  nowa funkcja floorplan w pCon.box Rzut kondygnacji  nowa funkcja floorplan w pCon.box

Category: General | Leave a comment

Mobilny dostęp do danych OFML i rady ekspertów w jednym miejscu.

Mobilny dostęp do danych OFML i rady ekspertów w jednym miejscu.

Z pCon.box możesz jednym kliknięciem konfigurować, prezentować i udostępniać rozwiązania związane z produktem. Plusem jest też obecność wszystkich, szczegółowych informacji o produkcie mobilnie. Skupiamy się na udanej komunikacji biznesowej.

Mobilny dostęp do danych OFML i rady ekspertów w jednym miejscu. Mobilny dostęp do danych OFML i rady ekspertów w jednym miejscu. Mobilny dostęp do danych OFML i rady ekspertów w jednym miejscu.

Nowa wersja, nowe funkcje.

Aktualizacja pCon.box jest już dostępna i charakteryzuje się zwiększoną efektywnością i możliwościami dla rozwiązań zorientowanych na klienta.

 • Szybki wybór.

Uprościliśmy nawigację dla stawiających pierwsze kroki w pracy z naszą aplikacją. Teraz rozpoczynasz projektowanie bezpośrednio w obszarze pracy. Projekt nie zostanie zapisany automatycznie – zamiast tego możesz zapisać plik w dowolnym momencie.

 • Bezpieczne zarządzanie projektem.

Projekty są zapisywane z uwzględnieniem geometrii i wszystkich użytych materiałów. Pozwala to na wczytanie projektu nawet wtedy gdy dane OFML nie będą już dłużej dostępne.

 • Prezentacja detali.

W procesie projektowania mebli, szczegółów na pewno nie brakuje.To właśnie szczegóły mają niebagatelne znaczenie podczas prezentowania Twoich produktów. Aby zapewnić optymalne współdziałanie w obrębie obszaru planowania, dostosowaliśmy interaktory.  Małe zmiany przynoszą duże efekty.

 • Efektywniejsze wyszukiwanie.

Alfabetyczne uszeregowanie nazw producentów w katalogu  pozwala na szybsze wyszukiwanie. Dodatkowo nawigacja powrotu do poprzedniej strony również została zoptymalizowana.

Główna funkcja:

 • Rzut kondygnacji.

Nawet najznakomitsze produkty są bezużyteczne jeśli nie pasują do przestrzeni klienta. Nowa wersja pozwala wczytać rzut kondygnacji i zobaczyć aranżację w powiązaniu z rzeczywistymi możliwościami wnętrza.

Śledź naszego bloga – niebawem pojawi się informacja o wykorzystaniu rzutów kondygnacji w pCon.box – aplikacji stworzonej dla efektywnej sprzedaży i komunikacji biznesowej.

Życzymy miłego użytkowania!

 

Category: General | Leave a comment

Kreatywność nie jedno ma imię

Kreatywność nie jedno ma imię

Od ponad miesiąca w firmie Profim w Turku organizowane są spotkania „Kreatywność nie jedno ma imię” dla dealerów firmy. Celem warsztatów jest zaprezentowanie najnowszych kolekcji Profim oraz przedstawienie szeroko rozumianej kreatywności w różnych jej odsłonach. Profim zaprosiło do współpracy zaprzyjaźnione firmy: VZÓR, Concordia Design i EasternGraphics.  Spotkania zorientowane są na wzmocnieniu aspektu sprzedaży a szacowana ilość biorących w nich udział to ponad pół tysiąca handlowców z całej Polski.

Kreatywność nie jedno ma imię

Tematem wystąpienia naszej firmy jest pCon.box – aplikacja sprzedażowa do konfiguracji mebli i prezentacji pozwalająca przenieść komunikację biznesową na wyższy poziom.

>> Pobierz bezpłatną aplikację pCon.box

Kreatywność nie jedno ma imię

Kreatywność nie jedno ma imię

Kreatywność nie jedno ma imię

Kreatywność nie jedno ma imię

Kreatywność nie jedno ma imię

Kreatywność nie jedno ma imię

Kreatywność nie jedno ma imię

Kreatywność nie jedno ma imię

Category: General | Leave a comment

Zaznacz jedną opcję by uzyskać realistyczną wizualizację!

Zaznacz jedną opcję by uzyskać realistyczną wizualizację!

Nie jest tajemnicą, że kupujemy wzrokiem.  Podświadomie obraz wywiera na nas większy wpływ niż nam się wydaje. Obrazy przetwarzamy też szybciej i łączymy je z emocjami przez co lepiej zapamiętujemy.

W świecie online nie powinien dziwić fakt, że prezentacja danego produktu przekłada się w niebagatelny sposób na jego sprzedaż.  pCon.planner 7.5  wprowadza nowy realistyczny sposób prezentacji poszczególnych produktów.  Nowe ustawienia  silnika renderującego OSPRay łączą  powierzchnie obiektów z realistycznym efektem cienia tworząc efekt podobny do profesjonalnej fotografii przedmiotu. By uzyskać pożądany efekt wystarczy wybrać odpowiednią opcję w pCon.planner.

Zaznacz jedną opcję by uzyskać realistyczną wizualizację! Zaznacz jedną opcję by uzyskać realistyczną wizualizację!

Z pCon.planner stworzysz wiele realistycznych scenariuszy prezentacji swojej oferty.  By lepiej wyobrazić sobie obiekt w konkretnym wnętrzu wystarczy na planie pomieszczenia dodać obiekty  oraz ustawić cieniowanie i przeźroczyste tło .

>>> Zobacz naszą ofertę szkoleń

Zaznacz jedną opcję by uzyskać realistyczną wizualizację!

Prezentacja produktu w jasnym przytulnym salonie

Zaznacz jedną opcję by uzyskać realistyczną wizualizację!

Prezentacja produktu z widokiem na panoramę miasta (źródło aercnet.org)

Zaznacz jedną opcję by uzyskać realistyczną wizualizację!

Prezentacja produktu jako części dowolnej grafiki

Zaznacz jedną opcję by uzyskać realistyczną wizualizację!

Prezentacja produktu w dowolnej przestrzeni

Zaznacz jedną opcję by uzyskać realistyczną wizualizację!

* Przycisk umożliwia pobranie bezpłatnej wersji pCon.planner.  Jeśli jesteś użytkownikiem wersji profesjonalnej ME lub PRO, prosimy o monitorowanie monitów informujących o dostępnej aktualizacji.  Należy również pamiętać, że 32-bitowa wersja pCon.planner nie jest już obsługiwana.

Category: General | Leave a comment

Uwaga: pCon.planner 7.5 tylko dla systemu 64 – bitowego!

Uwaga: pCon.planner 7.5 tylko dla systemu 64 – bitowego!

Tej wiosny prezentujemy nową odsłonę pCon.planner!

W poczekalni już jest obecna pełna świeżości aktualizacja, wersja 64 –bitowa – nasz nowy standard.

Co to oznacza? Począwszy od nowej aktualizacji programu (pCon.planner 7.5) – ta i kolejne aktualizacje dostępne będą wyłącznie dla systemów 64-bitowych. Aktualizacja pozwoli na odkrycie nowych funkcji, o których napiszemy więcej niebawem na naszym blogu. Użytkownicy wersji ME mogą oczekiwać szybszego i stabilniejszego przetwarzania projektów o dużej liczbie danych.

Użytkownicy posiadający 32-bitowy system operacyjny nie otrzymają aktualizacji programu. Rekomendujemy pozostanie przy starszej wersji – pCon.planner 7.4.

Aby dowiedzieć się z jakiego systemu operacyjnego aktualnie korzystasz skontaktuj się z administratorem lub zajrzyj tutaj.  Zachęcamy do zapoznania się z listą zawierającą wymagania systemowe dla nowej wersji programu pCon.planner 7.5

Category: General | 2 Comments

Spotkanie użytkowników pCon.planner | Poznaj nowości!

Spotkanie użytkowników pCon.planner | Poznaj nowości!

Dołącz do wydarzenia na facebook’u by nie przegapić terminu spotkania!

2 bezcenne godziny  poświęcone aktualizacji pCon.planner i nowej aplikacji do konfiguracji mebli. Zapraszamy wszystkich użytkowników pCon.planner na nieformalne spotkanie przy pizzy i kawie do krakowskiego Business Link’u. Warsztat poprowadzi Grzegorz Mika – Prezes Firmy EasternGraphics Polska Sp. z o.o

30.01.2017
godz. 16:00 – 18:00
Business Link Kraków
Ul. Mogilska 65
KRAKÓW

Tylko 30 miejsc i 30 zł / os – Zarejestruj się już dziś!

Zarejestruj się na wydarzenie. W odpowiedzi prześlemy Ci informację jak dokonać zakupu biletu i potwierdzić swój udział w wydarzeniu.  Mamy tylko 30 miejsc zatem obowiązuje kolejność potwierdzonych rezerwacji. By zarezerwować miejsce należy wysłać wiadomość w tytule “Rezerwacja” na poniższy adres e-mail. Wkrótce otrzymasz dalsze instrukcje.

Zarezerwuj miejsce na info@easterngraphics.pl

Category: General | Leave a comment

Harmonogram szkoleń pCon.planner | Marzec – Kwiecień 2017

Harmonogram szkoleń pCon.planner | Marzec  Kwiecień 2017

OD GRUDNIA SZKOLIMY Z NOWEJ WERSJI 7.4!

W związku z licznymi zapytaniami o realizację voucherów i wysłanych mailowo lub inaczej informacjach o rabatach…

Informujemy, że vouchery i rabaty rozdane na seminariach w 2015 i 2016 roku dotyczyły kursów w tych latach (był aż cały rok na realizację lub dłużej). W drodze wyjątku uznajemy tylko vouchery z minionych lat jeszcze tylko w Lutym 2017.

Zapraszamy na certyfikowane szkolenia  w podanych terminach i lokalizacjach:


MARZEC


15.03 – szkolenie podstawowe | KRAKÓW
16.03 – szkolenie zaawansowane | KRAKÓW


27.03 – szkolenie podstawowe | WARSZAWA
28.03 – szkolenie zaawansowane | WARSZAWA


KWIECIEŃ


5.04 – szkolenie podstawowe | WROCŁAW ***
6.04 – szkolenie podstawowe | POZNAŃ ***
7.04 – szkolenie zaawansowane | WROCŁAW ***

24.04 – szkolenie podstawowe | KRAKÓW
25.04 – szkolenie zaawansowane | KRAKÓW


27.04 – szkolenie podstawowe | WARSZAWA
28.04 – szkolenie zaawansowane | WARSZAWA


*** Co 3 miesiące w podanej lokalizacji

Tylko 2 poziomy szkoleń. Możesz uczestniczyć w obu lub wybrać ten, który lepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Staramy się organizować szkolenia zawsze w centrum miast w miejscach z dogodnym dojazdem. Kurs ma postać intensywnych 8 godzinnych praktycznych ćwiczeń przed komputerami. Szkolenia zawsze planowane są w godzinach 9:00 – 17:00 w dniach od pn-pt. Organizujemy również szkolenia dla firm (w siedzibach firm) lub indywidualne coachingi poruszające dowolne zagadnienia pCon.planner i aplikacji pCon. Sesje możemy przeprowadzić również online oraz w języku angielskim. Napisz do nas na info@easterngraphics.pl by dowiedzieć się więcej.

Harmonogram szkoleń pCon.planner | Marzec  Kwiecień 2017

Koszt:

Szkolenie podstawowe – 449 zł netto

Szkolenie zaawansowane 499 zł netto

Uczestnicy pracują na swoim sprzęcie. W razie potrzeby można wypożyczyć laptopa zgłaszając nam wcześniej ten fakt. Koszt wypożyczenia to 70 zł netto/ dzień

W cenę szkolenia wliczony jest całodzienny serwis kawowy i obiad.

Program szkoleń:

KURS PODSTAWOWY

1.   Ustawienia początkowe
2.   Interface programu
3.   Nawigacja i widok
4.   Szablon – „studio zdjęciowe”
5.   Menu „start” i menu „edytuj”
6.   Budowa ekspozytora
7.   Budowa domu
8.   Interaktywne wprowadzanie elementów architektury
9.   Obiekty 3D w pCon.planner
10.  Kopiowanie referencyjne
11.  Kamera z widoku
12.  Podstawowe renderowanie
13.  Udostępnianie modelu 3D
14.  Prezentacja IMPRESS

KURS ZAAWANSOWANY

1.   Narzędzia konstrukcyjne
2.   Tworzenie budynku  na bazie dostarczonego layout’u
3.   Zarządzanie warstwami
4.   Dokumentacja techniczna
5.   Ustawienia wydruku
6.   Edytor materiałów, tworzenie realistycznych tekstur
7.   Style renderowania
8.   Ustawienia świateł
9.   Ustawienia renderingu
10.  Renderowanie (różne scenariusze)
11.  Cechy beta
12.  Tworzenie panoramy
13.  Animacje
14.  Dane OFML  i ich funkcjonalność i dystrybucja

By wyrazić chęć uczestnictwa w szkoleniach pobierz Formularz uczestnictwa pCon.planner
i odeślij zwrotnie na info@easterngraphics.pl

Skontaktujemy się z Tobą i  przed wyznaczonym terminem szkolenia poprosimy Cię o potwierdzenie uczestnictwa.
Zgłoszenia i zapytania prosimy kierować na info@easterngraphics.pl i poprzez PCON.planner – strefa dobrego designu oraz telefonicznie +48 739 079 775

Harmonogram szkoleń pCon.planner | Marzec  Kwiecień 2017

Koniecznie polub nas na facebooku by być zawsze na bieżąco! “pCon.planner – strefa dobrego designu” to nie tylko informacje ze świata pCon – ale przede wszystkim masa wnętrzarskich inspiracji i ciekawostek!

Category: Announcements, Do you know?, Education, Events, General | 17 Comments