Mobilne projektowanie i konfiguracja – odkryj pCon.box!

Nowa wersja pCon.box – bezpłatnej aplikacji do projektowania wnętrz i konfiguracji mebli jest już dostępna!

 

NOWE funkcje w pCon.box:

Import plików EOX

Dzięki najnowszej technologii AR (rozszerzonej rzeczywistości),  pomieszczenie, w którym się znajdujemy, można “zeskanować” (uchwycić i odwzorować za pomocą kamery i czujnika LiDAR wbudowanego w smartphone), a następnie skan przekształcić w parametryczny (edytowalny) model 3D. Taką opcję daje nasza najnowsza aplikacja pCon.scan. 

Narzędzia pCon zawsze są logicznie powiązane – warto je poznać, by wykorzystać pełen potencjał

W najnowszej aktualizacji pCon.box, możliwe jest zaimportowanie plików EOX do pCon.box i szybkie wykorzystanie rzeczywistego skanu pomieszczenia w procesie mobilnego planowania zagospodarowania przestrzeni.

Zarówno pCon.scan, jak i pCon.box to bezpłatne, niezastąpione aplikacje np. podczas inwentaryzacji u Klienta

Nie posiadasz iphon’a (wymaganego dla pCon.scan), więc ciężko będzie dodać plan wnętrza 3D?

A może zamierzasz wybrać się z wizytą do Klienta z ciężkim laptopem, na którym zainstalowano pCon.planner?

Narzędzia pCon mają sprawiać, że projektowanie nie będzie ciężkie. Wybierz lekkie i efektowne (i efektywne) rozwiązanie – wystarczy tablet, lub smartphone.

 

Projektowanie wnętrz

Od teraz mobilne narzędzie do konfiguracji graficznej mebli online – pCon.box- zyskuje nowe funkcje.

W prawym dolnym rogu tuż nad okrągłym zielonym przyciskiem z plusem (kierującym do konfigurowalnych bibliotek mebli wielu Producentów, których obiekty mogą zostać zaimportowane do pCon.box i użyte w projekcie), znajduje się nowy przycisk z ikonką muru nazwany “ARCHITEKTURA”.

Wierzymy, że znając zakładkę Start/ Elementy Pokoju – w pCon.planner, Użytkownik równie chętnie sięgnie po parametryczne obiekty w pCon.box, z uwagi na analogię.

 

pCon.box

pCon.box

 

Jak w pCon.box było do tej pory? 

Aplikację w żargonie (obok pCon.facts) nazywaliśmy prawą ręką Handlowca. pCon.box świetnie sprawdza się do szybkiej konfiguracji produktów i dzielenia się z Klientem (lub Zespołem Projektowo-Handlowym) różnymi formatami plików, w tym m.in. listą artykułów – zestawieniem produktów, które wybrał Klient. W aplikacji znajdziemy możliwość przełączenia na tryb AR i “przymierzenia” danego produktu do konkretnego wnętrza. Ta funkcja, wraz ze skonfigurowanym przez Klienta meblem (lub całym rozwiązaniem) robi niesamowite wrażenie i cieszy się popularnością wśród Dealerów Meblowych.

Oczywiście pCon.box łączy się z pCon.planner. Zapisując nasz projekt w pCon.planner w formacie *pec możliwe jest otwarcie go w pCon.box. Jeśli “projektowaliśmy” w pCon.box od podstaw, możliwe było załadowanie zwymiarowanego podkładu i na rzucie 2D ustawienie mebli.

Od najnowszej aktualizacji wstawimy ściany, okna, drzwi, fronty szklane itp. Zaplanujemy wygodnie wnętrze, a swoją pracę możemy zapisać i “stacjonarnie” otworzyć na swoim komputerze, już po wizycie u Klienta.

 

Kolejne innowacje w skrócie :):

  • Import obrazów
  • Wyświetlanie wymiarów bezpośrednio na produkcie
  • Wygodny pasek boczny menu, umożliwiający wybór sposobu wyświetlania ścian
  • Widoki 2D planu (ze wszystkich stron)
  • HIT! Kształty jako symbole zastępcze w procesie planowania
  • WAŻNE! Przeniesienie listy artykułów do pCon.basket PRO

 

 

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my dostosujemy narzędzia

Jako Producent oprogramowania pCon, posiadamy informacje zawsze z “pierwszej ręki” i organizujemy szkolenia ©  ze wszystkich programów i aplikacji pCon, oraz przeprowadzamy dla Producentów art. wykończenia i wyposażenia wnętrz, audyty materiałów udostępnianych Architektom Wnętrz i Projektującym. Zapraszamy do kontaktu, by dowiedzieć się więcej i skorzystać z długiej listy benefitów:

info@EasternGraphics.pl +48 739 079 775 

 

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *