pCon na targach ORGATEC 22′ jest wszędzie!

fot. źródło: NOWY STYL

 

Fot. źródło: ORGATEC

Fot. źródło: ORGATEC

 

Co 2 lata firma EasternGraphics gości na targach Orgatec w Kolonii – największym branżowym wydarzeniu kształtującym trendy meblowe i prezentującym rozwiązania dla nowoczesnych miejsc pracy. 

Orgatec to wiodące międzynarodowe targi skupione zwłaszcza wokół branży kontraktowej, mocno akcentujące tematy biura przyszłości, środowiska i kultury pracy w obliczu dzisiejszych czasów. 

 

 

 

 

 

 

 

Zielone tabliczki pCon

 

W  naszej relacji na instagramie pCon_planner   oraz na fb – Grupa pCon.planner – Strefa dobrego designu   wspominaliśmy o zielonych tabliczkach z kodami QR obecnych na targach w wielu miejscach. Naszym pomysłem było oznaczenie marek współpracujących z naszą firmą, posiadających dane konfigurowalne.

 

Jesteśmy dumni, z faktu, iż targi Orgatec zostały dosłownie “zalane” oznaczeniami pCon.

 

Polska filia EasternGraphics odpowiada za blok wschodni – dlatego poniżej prezentujemy obecne na targach sylwetki firm z Polski, Czech, Litwy i Estonii. Można sobie wyobrazić, że firm było znacznie więcej, a to zaledwie ułamek naszej klienteli.

 

Tak dziś sprzedaje się produkty:

AR – Przymierz produkty do Twojego wnętrza

 

Zeskanuj czytnikiem kodów kod na zielonej tabliczce, by obejrzeć produkty wybranego Producenta w AR.  Możesz “przymierzyć” produkty do konkretnego wnętrza, lub wyświetlić na białym / czarnym tle.

 

fot. źródło: BALMA

fot. źródło: BALMA

 

fot. źródło: MIKOMAX

fot. źródło: MIKOMAX

 

fot. źródło: NOWY STYL

fot. źródło: NOWY STYL

 

fot. źródło: ANTARES

fot. źródło: ANTARES

 

fot. źródło: LDSEATING

fot. źródło: LDSEATING

 

fot. źródło: MIAS

fot. źródło: MIAS

 

fot. źródło: NARBUTAS

fot. źródło: NARBUTAS

 

fot. źródło: RIM

fot. źródło: RIM

 

fot. źródło: SILENT LAB

fot. źródło: SILENT LAB

 

 

Przejdź do nowego pCon.box

 

Część firm zamiast pokazywać wybrane produkty jako pliki AR, wybrało zachętę do samodzielnego projektowania w mobilnym narzędziu –  wygodnej bezpłatnej aplikacji do konfiguracji mebli –  pCon.box 

W nowym pCon.box obok konfiguracji mebli, możliwe jest rysowanie ścian i dodawanie elementów ścian – parametrycznych okien, frontów szklanych, drzwi etc.

 

nowy pCon.box

nowy pCon.box

 

Natywnie tabliczki kierujące do pCon.box były zielone, my zmieniliśmy kolor dla rozróżnienia. 

Zeskanuj tabliczkę i wypróbuj pCon.box. Kliknij na symbol ściany w prawym dolnym rogu by rysować wnętrze i na + by dodawać konfigurowalne produkty konkretnych marek. W lewym górny rogu szukaj formatów zapisu. Stwórz konto w bezpłatnym serwisie pCon.login i zaloguj się tymi samymi danymi logowania do pCon.box -by mieć dostęp do rozszerzonej informacji o producentach (np. cenie produktów).

 

nowy pCon.box i nowość pCon.scan

nowy pCon.box i nowość pCon.scan

 

Nowość, która zmieni sposób projektowania

 

Ostatnia z tabliczek to nasza nowa bezpłatna aplikacja, która miała premierę podczas targów Orgatec 22′ . pCon.scan   pozwala na “wirtualne” odwzorowanie elementów wnętrza w czasie rzeczywistym. Będąc w pomieszczeniu ‘skanujemy’ ściany , okna, drzwi a aplikacja tworzy wiarygodny parametryczny model 3D, który może być podstawą do dalszego projektowania w pCon.box lub pCon.planner.

 

pCon.scan świetnie sprawdzi się jako narzędzie wykorzystywane u Klienta podczas pierwszej wizyty w miejscu objętym projektem.

 

NOWOŚĆ! pCon.scan

NOWOŚĆ! pCon.scan

 

 

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *