Szukasz modeli 3D i tekstur wysokiej jakości?

 

Szukamy Producentów gotowych do ‘ambitnej’ współpracy.

 

Projektujesz wnętrza? Koniecznie podziel się tym artykułem ze swoim ulubionym Producentem, albo z Producentem, od którego chciałbyś uzyskać modele 3D/ tekstury – a nie możesz ich znaleźć, lub potrzebujesz ich w poprawionej jakości.

 

 

W sieci mnóstwo jest miejsc, w których znajduje się oferta Producentów – począwszy od stron Producentów, po zbiorcze bazy modeli i tekstur.

My chcemy czegoś więcej  – pragniemy by SELECTED DESIGN był odpowiedzią na potrzeby Architektów, Projektantów i Osób projektujących amatorsko.

SELECTED DESIGN ma być miejscem, w którym będzie można znaleźć ofertę wyłącznie po naszym audycie.

Tylko wysokiej jakości tekstury i zoptymalizowane wagowo geometrie, nie tylko bez zastrzeżeń prezentujące się w wizualizacjach – ale prezentujące się fenomenalnie – ten cel przyświeca nam podczas tworzenia naszej bazy 🙂 dobrze wiemy, jak fundamentalne znaczenie pełni rola wizualizacji dla decyzji zakupowej Klienta.

 

 

Naszą mocną stroną jest ulepszanie procesów. Jako producent aplikacji sprzedażowych wspartych na technologii wykorzystującej konfigurację graficzną produktu >> usprawniających codzienną pracę działów handlowych, oraz producent m.in. programu do projektowania wnętrz pCon.planner >> (którego bezpłatna wersja zanotowała ponad 5 mln pobrań na świecie), naprawdę wierzymy w siłę i sprawność komunikacji pomiędzy Producentem a Sprzedającym (Projektantem/Architektem / Dealerem) i/ lub Klientem docelowym.

Zawsze, zaczynając współpracę z Producentem, (jak i przy tworzeniu aplikacji i rozwiązań), startujemy z poziomu testów i naszej refleksji co możemy poprawić, by zwiększyć poziom satysfakcji i obu stronom pomóc w ograniczeniu niepotrzebnych nakładów pracy i środków.

Wchodząc na strony Producentów analizujemy jak prezentowana jest oferta. Zdarza się, że nawet jeśli Producent tworzy sekcję “dla Architekta” pobranie brył i tekstur wymaga logowania (czasem podpisania umów), a zawartość  pozostawia wiele do życzenia. Możemy np. otrzymać folder z podpisanymi numerycznie bryłami, które po otworzeniu w programach do projektowania 3D, okazują się być składowymi jednej bryły, w nieodpowiedniej skali, wadze i bez tekstury. Bywa, że geometria wymaga poprawienia szczególnie na zaobleniach, lub/ i zdradza błędy w tworzeniu przestrzennej siatki, która po rozgrupowaniu modelu dzieli się na setki poligonów.

“Przepraszam czy dysponuje Ktoś poniższym modelem (lub podobnym)?”…

To pytanie na grupach branżowych związanych z projektowaniem wnętrz cieszy się niesłabnącą wysoką frekwencją 🙂

Pytanie, które powinno zapalić po stronie Producenta czerwoną lampkę alarmową. Nie chcemy przecież, by Projektant wybrał modele konkurencji? 

Niestety wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego rodzaju pytań. Trudno z jednej strony się dziwić – często “na wczoraj” konkretny model jest nam potrzebny, by przedstawić wizualizacje Klientowi, więc szukamy doraźnej pomocy, w efekcie czego bywa, że otrzymujemy od innej osoby, lub bezpośrednio od Producenta bryłę, lub link do zawieszonego na drop box folderu, albo zzipowaną ofertę na adres e-mail w komentarzu.

Czy tak to powinno wyglądać ?

 

Wierzymy, że możemy zawalczyć o ujednolicone standardy.

Efektem będzie oszczędność czasu działów wsparcia Architektów (które dzięki nam mogą skupić się na zwiększeniu efektywności procesów sprzedażowych działając bardziej globalnie), oraz oszczędność czasu i wyższy poziom satysfakcji po stronie Projektantów.

 

Warto zadbać o to by oferta była wygodnie i przejrzyście skatalogowana, a modele 3D i tekstury nie wymagały po stronie projektujących żadnych poprawek.

Skąd to wiemy?

Poniżej prezentujemy kilka wyników z naszej ankiety. Badanie przeprowadziliśmy w Kwietniu 2021 roku, wśród społeczności pCon (142 Architektów i Projektantów) obecnych na naszej grupie wsparcia na fb – Grupa pCon.planner – Strefa dobrego designu >>

 

 

 

 

 

 Gdzie szukać naszej bazy modeli 3D i tekstur?

 

Zapraszamy Projektantów i Architektów oraz Użytkowników Prywatnych do korzystania z naszego interaktywnego ogólnodostępnego 24/7 intuicyjnego serwisu pCon.catalog – bazy połączonej bezpośrednio również z bezpłatnym programem do projektowania wnętrz pCon.planner STD. Z poziomu programu wystarczy wejść w menu START > w sekcję Katalogi i wybrać ikonkę “Katalog” lub “Materiały” a następnie wyszukać po fragmencie nazwy, lub ikonie “SELECTED DESIGN” (dawniej TOP PRODUCTS) Wybierając ten sposób tekstury i modele będą ładowały się bezpośrednio do projektowanej przez nas w pCon.planner sceny!

 

 

Kliknij, by podejrzeć jak wejść w katalog SELECTED DESIGN

Kliknij, by podejrzeć jak wejść w katalog SELECTED DESIGN

 

 

Zapraszamy Producentów do współpracy

 

Selected Design to zbiorczy katalog wielu Producentów w bazie pCon.catalog i opcja budżetowo wyjątkowo korzystna – już za 4 zł (brutto/dziennie) Producent może udostępniać wybrane modele ze swojej oferty.  Każde nasze wdrożenie Producenta do bazy poprzedza sprawdzenie przez nas brył pod kątem wyświetlania w programie (audyt wstępny), oraz jeśli to konieczne, oferujemy poprawki tekstur i geometrii, lub wysyłamy raport o tym co sugerowalibyśmy poprawić i w jaki sposób. Umieszczeniu produktów w bazie towarzyszy artykuł* na naszym blogu połączonym z naszymi aplikacjami, oraz nasze liczne przypomnienia o katalogu na mediach społecznościowych i podczas comiesięcznych szkoleń z programów i aplikacji pCon.

*materiały dostarcza Producent

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty współpracy >> wstępnymi wytycznymi dotyczącymi przygotowania brył i tekstur >> oraz Regulaminem >>

 

 

Czy znasz bazę pCon.login? >>

Tutaj znajdziesz wyłącznie dane konfigurowalne (modele 3D z zaszystą logiką danych).  Jeśli posiadasz złożone wielowariantowe produkty, zachęcamy do kontaktu z nami. Zajmujemy się tworzeniem konfiguratorów i wdrażaniem rozwiązań dedykowanych na stronach Producentów, oraz łączeniem danych z aplikacjami sprzedażowymi. 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *