Nowe warunki wsparcia technicznego

Uruchamiamy sklep

 

Pod adresem  pconsklep.pl już od 01.08 będzie można zakupić i przedłużyć licencje, zakupić szkolenia i usługę wsparcia technicznego.

 

W związku z rosnącą liczbą Użytkowników naszego oprogramowania i aplikacji pCon, wzorem innych producentów oprogramowań na rynku, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie usługi bardziej sformalizowanego wsparcia technicznego – płatnego w przypadku, gdy Użytkownik korzysta wyłącznie z darmowych usług, programów i aplikacji pCon.

 

Dla samego naszego flagowego produktu jakim jest pCon.planner STD, liczba pobrań notuje 6 mln, w Polsce przekroczyła ponad 250 tyś, podczas, gdy portfolio naszych rozwiązań jest znacznie szersze – a tym samym wielokrotnie zwiększa się ilość zagadnień supportowych.

Bardzo cieszymy się z osiągniętych wyników, z Państwa niesłabnącego zainteresowania rozwiązaniami pCon, jednak taka ilość Użytkowników wymaga od nas większego zaangażowania naszego wsparcia.

pCon.planner STD, jak i wiele aplikacji i programów pCon, pozostaje darmowe. Za wsparcie techniczne wprowadziliśmy drobne opłaty, ustalając je na poziomie opłat symbolicznych w porównaniu do konkurencyjnych oprogramowań i oferując wygodny i tym atrakcyjniejszy cenowo, im dłuższy, model subskrybcji.

Posiadając płatną usługę/ licencję zawierającą aktywną usługę Maintenance – wsparcie techniczne dotyczące licencjonowanego produktu / usługi, jest wliczone w cenę.

Uczestnicy pełnego przeszkolenia,  lub szkolenia Master organizowanego z ramienia EasternGraphics Polska, mogą liczyć na 3 jednorazowe wsparcia.

 

Czym jest usługa wsparcia technicznego?

 

Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu technicznych problemów związanych z funkcjonowaniem naszego oprogramowania w powiązaniu z Państwa systemami operacyjnymi i różnymi komponentami.

Nie jest powiedziane, że kiedykolwiek będą Państwo potrzebowali takiej pomocy. Z doświadczenia jednak wiemy, jak wiele czasu poświęcamy codziennie na zadania związane z obsługą Państwa supportowych zapytań. W tym znaczeniu nasze wsparcie techniczne w subskrypcji znajduje podobieństwa w definicji ubezpieczenia. Płacimy składkę, mając nadzieję, że pomoc nie będzie potrzebna, a w razie zaistnienia “wypadku”, możemy zgłosić się do technika bez kosztów. W razie problemów możemy zakupić, zamiast wspomnianej subskrypcji,  usługę jednorazowego, doraźnego wsparcia.

Pomagamy dokonać aktualizacji, podpowiadamy jakich sterowników brakuje i staramy się naprawić ewentualne usterki uniemożliwiające, lub utrudniające Państwu pracę. Rozwiązujemy problemy związane z obsługą, aktywacją i transferem licencji, tłumaczymy w jaki sposób pozyskiwać i aktualizować dane konfigurowalne … to zaledwie wycinek prac, z zakresu pomocy technicznej.

W przypadku jednorazowego wsparcia, nie pobieramy opłat jeśli nie jesteśmy w stanie rozwiązać problemu. Zgłaszając się do nas po pomoc, każdorazowo będziemy prosili o rzetelne opisanie błędu, celem weryfikacji, czy dany problem jest możliwy do rozwiązania.

 

Dwa modele dla usługi wsparcia technicznego

 

Proponujemy Użytkownikom bezpłatnych narzędzi pCon opcję doraźnej pomocy,  lub wygodnej subskrypcji.

Usługa jednorazowego odpłatnego wsparcia kosztować będzie 79zł + VAT / za 30 min konsultacji z technikiem EasternGraphics Polska.

 

Wsparcie subskrypcyjne, z kolei może być zakupione na wskazany okres czasu/ w cenie:

  1.  39 zł + VAT / miesięcznie – przy zakupie na okres 3 miesięcy
  2. 29 zł + VAT / miesięcznie – przy zakupie na okres 6 miesięcy
  3. 19 zł + VAT / miesięcznie – przy zakupie na rok
  4. 39 zł + VAT / miesięcznie – pCon.update Dealer Contract (czas minimalny 12 miesięcy)*

* pCon.update Dealer Contract jest polecany, dla tych z Państwa, którzy stale pracują z bibliotekami danych konfigurowalnych i dodatkowo zawiera w sobie wygodną aktualizację bibliotek.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi usługi

Szczegóły w regulaminie dot. usługi Wsparcia Technicznego >>

 

 

 

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *