Chcesz dotrzeć z ofertą do projektujących wnętrza? Aktualizacja

Kliknij pośrodku obrazu by poznać szczegóły oferty

 

Dołącz do bazy modeli 3D “TOP PRODUCTS” /SELECTED DESIGN i skorzystaj z dodatkowych działań promocyjnych dla Twojej marki

 

Kliknij pośrodku obrazu, by obejrzeć film i poznać konkurencyjne funkcje pCon.planner

 

Zapraszamy Producentów mebli i artykułów wykończenia i wyposażenia wnętrz do współpracy znacznie wykraczającej poza standardowe formy promocji.

pCon.planner to sztandarowy produkt rodziny programów i aplikacji pCon, dynamicznie rozwijający się program do projektowania wnętrz, którego bezpłatna wersja zanotowała do końca Stycznia 2022′ aż 5.185.719 pobrań. Polska w statystykach pobrań zajmuje dumne drugie miejsce (!). Siłą programu, poza aspektem darmowości również dla celów komercyjnych, jest stały rozwój i wychodzenie naprzeciw potrzebom projektujących. W pCon.planner nie ma miejsca na przypadkowe funkcje, wszystkie kluczowe opcje powstają na kanwie dialogu z Architektami i Prywatnymi Użytkownikami.

Naszą misją jest upraszczanie procesów i łączenie potrzeb Producentów i Projektujących

 

Produkty Producentów mebli i artykułów wyposażenia i wykończenia wnętrz są istotą każdej aplikacji i programu rodziny pCon.  Oferta prezentowana jest w formie modeli 3D, tekstur, lub w maksymalnym wydaniu danych konfigurowalnych (artykułów z zaszytą logiką produktu (różnymi wariantami), teksturami, danymi komercyjnymi, ceną). W zależności od grupy docelowej nasze rozwiązania znajdują miejsce wśród codziennych narzędzi pracy Projektantów Wnętrz jak i Zespołów Projektowo – Handlowych, Handlowców i Specjalistów ds. Sprzedaży i Zamówień.

 

Obecność w bazie modeli 3D+ komunikacja na szkoleniach + informacja w kanałach społecznościowych

 

W proponowanej Państwu akcji “TOP PRODUKTY” (nowa nazwa SELECTED DESIGN) pragniemy dać możliwość prezentacji części Państwa flagowej oferty, w ramach wspólnego katalogu modeli 3D (i/lub tekstur), na łamach interaktywnego katalogu pCon.catalog – bazy bezpośrednio połączonej z programem pCon.planner, jak i otwartej na Użytkowników innych programów. Oprócz publikacji zasobów oferujemy wstępny audyt, oraz konsultacje dotyczące ewentualnej poprawy, lub stworzenia modeli i tekstur, poza ofertą dodatkowo możemy przygotować pogłębiony kompleksowy audyt i opracować wysokiej jakości modele.

Kliknij i zobacz wyniki naszej ankiety “Komunikacja Producent-Architekt” – zdaniem Architektów

Oferta SELECTED DESIGN  nie zamyka się tylko w dodaniu modeli i zasobów dodatkowych (jak opisy, karty produktu czy zdjęcia). Naszą siłą jest siła społeczności skupionej wokół programu i relacje. Wartością dodaną jest poinformowanie społeczności pCon o firmach obecnych w katalogu, na naszych kanałach social media (blog + facebook + instagram) oraz podczas szkoleń.

 

Kliknij, by poznać wymagania dotyczące materiału wsadowego

 

Ile to kosztuje?

 

Mamy 2 pakiety zamykające się w 100 zł + VAT/ miesięcznie lub 250 zł +VAT/ miesięcznie.  Jeśli jednak firma zainteresowana jest niestandardowym rozwiązaniem (np. dodaniem większej ilości modeli niż sugerowane przez nas wolumeny, lub współpracą w szerszym zakresie) pozostajemy elastyczni.

 

Jak wyglądają pierwsze kroki? 

 

Wystarczy wysłać do nas wiadomość pod adres info@EasternGraphics.pl lub zadzwonić pod nr (+48) 739 079 775  lub (+48) 739 292 975

W pierwszej kolejności, po kontakcie mailowym zaproponujemy ok. godzinne spotkanie online w postaci wideokonferencji, na którym porozmawiamy o celach współpracy i przekażemy Państwu informacje dotyczące przygotowania plików i akcji, odpowiemy na pierwsze pojawiające się pytania i przede wszystkim poznamy się 🙂

 

Kliknij by przeczytać Regulamin Akcji “TOP PRODUKTY” SELECTED DESIGN 

 

Jesteś Projektantem Wnętrz/ Architektem lub sympatykiem pCon? Prosimy, przy zapytaniu Producenta o modele 3D/ tekstury  (lub na dowolnym etapie komunikacji) podziel się linkiem do tego wpisu. Masz wpływ na zawartość katalogu “TOP PRODUKTY” SELECTED DESIGN i tempo udostępniania wystandaryzowanych materiałów. 

 

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *