100 lat tradycji, czyli wyjątkowy jubileusz KFA Armatura!

źródło: KFA Armatura

 

Rok 2022 jest dla KFA Armatura rokiem wyjątkowym. Dokładnie 100 lat temu w podkrakowskich Łagiewnikach rozpoczęła się historia firmy, która pomimo licznych przeciwności losu, a dzięki wytrwałości, niezłomności i zaangażowaniu wielu osób, trwa do dziś. Każdy dzień tego szczególnego roku jest więc niezwykłą okazją, aby nie tylko celebrować teraźniejszość, ale również wspominać przeszłość, doceniając tym samym osiągnięcia pokoleń pracowników firmy.

 

źródło: KFA Armatura

 

Chcąc uczcić ten niezwykły rok, firma zaprasza zarówno do refleksji  jak i wspólnego świętowania, pierwszą taką okazją były zakończone niedawno targi 4 Design Days w Katowicach, na których KFA Armatura zaprezentowała się w niesztampowy sposób, swoje produkty pokazała na tle inspirujących moodboardów o różnorodnym charakterze. Całość ekspozycji w pCon.planner >>  nakreśliła Iza Gemzała z pracowni Prosty Plan >>, dla której również projektowanie stoiska targowego było nowym wyzwaniem. Stoisko nie bez przyczyny przybrało postać pionowych modułów, idealnie wpisujących się w trend „insta stories”, którymi zwiedzający często dzielą się podczas wizyt na tego typu eventach.

 

KLIKNIJ, BY POBRAĆ MODELE 3D źródło: KFA Armatura

KLIKNIJ, BY POBRAĆ MODELE 3D    źródło: KFA Armatura

 

 W przedstawionych kompozycjach każdy znajdzie coś dla siebie, armaturę w klasycznych kształtach i chromowanym wykończeniu ale i przybierającą odważne formy i kolory. Niemal wszystkie z zaprezentowanych na targach kolekcji znaleźć można co ważne w bibliotece pCon TOP PRODUCTS >> ,a nasz Opiekun Architekta służy pomocą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań: monika.marcinowicz@kfa.pl

                                                                                                                                                                                                                                       

Sebastian Wiśniewski, Product Manager KFA Armatura

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *