FEBE | TAMO

FEBE | TAMO

 

Przedstawiamy współczesne połączenie skandynawskiego designu i słowiańskiej mocy.

Polska marka o europejskich standardach – TAMO ( z  jap. Jesion), jest już z nami w TOP PRODUCTS >>

Jesion i dąb – główne materiały wykorzystywane w TAMO, to mistyczne drzewa Słowian i Skandynawów,  którym przypisuje się niezwykłe właściwości i znaczenie, o czym przeczytać można na stronie Producenta 🙂

” Magia naszych mebli leży w ich jakości i niepowtarzalnym wzorze. Usytuowane w pomieszczeniu, emanują magiczną energią, oczarowują wszystkich w pobliżu.”

 

Już podczas wstępnego audytu miałam okazję poznać odważne formy jakie w swoim portfolio posiada marka TAMO. Mimo faktu, że dzięki mniej przewidywalnej konstrukcji, nie da się ich zaklasyfikować do “standardowych” elementów wyposażenia (i dobrze), oczyma wyobraźni widzę, jak świetnie dają sobie radę korespondując z prostymi nowoczesnymi meblami skrzyniowymi, jak i z fotelami w stylu Vintage Post PRL.  Rzadko się zdarza, by tak zgrabnie łączyć Unikalność z Uniwersalnością. Dom z nietypową odsłoną Biura. Wnętrza Przeszłości i Przyszłości. Niektóre z brył zdecydowanie “czuje się” osobno we wnętrzu i tego chciałoby się doświadczać np. w odniesieniu do modelu SHAPES – instalacji – rzeźby – stolika. Tu wyobraźnia prowadzi mnie do nowoczesnej galerii sztuki, lub przestronnej sypialni. To jednak wyłącznie moje odczucia, TAMO pozwala i zachęca nas do eksperymentów i interpretacji swojego znaczenia magii. 

 

Wizualizacja pCon.planner, Autor K. Pabiańczyk

Wizualizacja pCon.planner, Autor K. Pabiańczyk

 

 

Kliknij w zdjęcie, by przejść do katalogu

Kliknij w zdjęcie, by przejść do katalogu

 

 

Poznajmy bliżej produkty TAMO

SHAPES

“Nowość od TAMO to geometryczny obiekt z funkcją który identyfikuje twórczość Krystiana Kowalskiego.”

“Asymetria i graficzność formy są wyróżnikiem i będą silnie akcentować swoją obecność w każdym wnętrzu.”

“Shapes prowokuje do poszukiwania odniesień w historii sztuki. Łatwo odnaleźć w nim geometryczne nawiązania do dzieł Brancusi’ego i klasyki rzeźby.”

 

SHAPES | TAMO

SHAPES | TAMO

 

BAVA

“Intuicyjny system regałowy łączący w sobie przestronną witrynę i półki z litego drewna. Powstał z połączenia funkcjonalności i estetyki dwóch produktów. Regału VAZOO i naszej drogiej BAHA.”

VAZOO + BAHA | TAMO

VAZOO + BAHA | TAMO

 

“Celebrując gdyńskie tradycje modernizmu i rzemiosła uzupełniamy naszą kolekcję mebli o bardzo uniwersalny produkt. Dębowe deski w połączeniu ze stalową, lekką konstrukcją pasują do niemal każdej przestrzeni.”

 

BAVA | TAMO

BAVA | TAMO

 

MAYA

“Modernizm i Gdynia, to prawie synonimy. Nic więc dziwnego, że patrząc na kształty Mai, jesteśmy pewni skąd pochodzi.”

“Maya jest idealnie wyważona, dzięki czemu odnajdzie się zarówno w minimalistycznych wnętrzach, jak i zbalansuje te w których dużo się dzieje.”

“Brak harmonii w życiu? Maya raczej jej nie zapewni, ale jej statyczność, a jednocześnie falistość przypomną o morzu, które zawsze koi zszargane nerwy”.

MAYA | SHAPES

MAYA | SHAPES

 

KIRU 

“Konsola o osobliwym, ascetycznym charakterze. Motyw przejścia staje się akcentem i doznaniem estetycznym dobrze adaptującym się do wnętrz”.

“Wyróżnia ją pojawiający się na jej powierzchni gradient, delikatnie odsłaniający usłojenie drewna (…) doszukujemy się w niej nawiązania do krajobrazu Bałtyku, motywu wysychania i wypłukiwania.”

 

KIRU | TAMO

KIRU | TAMO

 

Poznaj bliżej TAMO>>

 

Jeśli chcą Państwo zgłosić Producenta do naszej bazy wysokiej jakości modeli i tekstur, zapraszamy do podzielenia się z Nim TYM linkiem >>

Udostępnij

2 replies on “Magiczne TAMO w TOP PRODUCTS

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *