take me HOME. w katalogu TOP PRODUCTS

take me HOME.

take me HOME.

“take me HOME to nie tylko miła, łatwo zapadająca w pamięć nazwa. To przede wszystkim podejście do projektowania i relacji z Klientem”

 

Katalog zbiorczy TOP PRODUKTY w odróżnieniu od indywidualnych katalogów Producentów w pCon.Catalog, ma prezentować asortyment nie tylko mebli kontraktowych, ale przede wszystkim mebli i dodatków do wnętrz prywatnych, o które od dawna wnioskowali Użytkownicy pCon.planner. Nazwa marki, w kontekście naszego katalogu zyskuje dodatkowy wymiar  – cieszymy się, że to właśnie take me HOME. jest pierwszą firmą, która otwiera zestawienie TOP PRODUCTS i przygotowuje Użytkownika na “ocieplenie” asortymentu w pCon.Catalog.

 

Kliknij, by podejrzeć modele Producenta

Kliknij, by podejrzeć modele Producenta

 

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

 

take me HOME. oferuje meble, które sprawdzą się zarówno w domowym zaciszu, wnętrzach typu studio, jak i w przestrzeni komercyjnej. Na pierwszym miejscu stoi jakość i wzór – tak by meble z powodzeniem mogły służyć przez lata i przez lata nie dały się sobą znudzić. W prostych, ciekawych formach doszukamy się połączenia styli minimalistycznego, skandynawskiego oraz industrialnego.

 

take me HOME.

take me HOME.

Kliknij, by obejrzeć into

Kliknij, by obejrzeć into

 

Co wyróżnia modele 3D od take me HOME.?

 

W katalogu TOP PODUCTS w pCon.catalog znajdą Państwo wyłącznie audytowane przez nas, wysokiej jakości modele i tekstury. Bryły posiadają uproszczoną geometrię i są optymalizowane pod kątem wagi. Obiekty nie rozgrupowują się w sposób przypadkowy na kilkanaście-kilkaset płaszczyzn, lecz na poszczególne podzespoły. W testach renderingu modele prezentują się bez usterek, a poprawione przez nas tekstury sprawiają, że przy prawidłowym doborze świateł i otoczenia obiekty prezentują się jak na zdjęciach.

 

take me HOME.

take me HOME.

Kliknij, by przejść do katalogu

Kliknij, by przejść do katalogu

 

Gdzie znaleźć modele do swojego projektu?

 

Wystarczy wpisać w przeglądarkę nazwę naszej bezpłatnej bazy “pCon.catalog” i w kolejnym kroku odwiedzić katalog TOP PRODUCTS, który można znaleźć wpisując w prawym górnym rogu wyszukiwarki frazę “TOP”.  W kolejnym kroku można wybrać czy przeglądamy modele i tekstury z poziomu podkatalogów Producentów, czy po kategoriach produktów.

Ogromnym ułatwieniem dla Użytkowników pCon.planner, jest możliwość korzystania z katalogu bezpośrednio z poziomu programu. Wybieramy menu START/”Katalog” i stamtąd automatycznie przechodzimy do pCon.catalog, a następnie wyszukujemy “TOP PRODUCTS”. Alternatywą jest wejście w zakładkę START / “Materiały” i kliknięcie w logo TOP PRODUCTS / Produkty/ Producenci / take me HOME.

 

 

 

Jedno kliknięcie dzieli od pobrania wysokiej jakości modeli

 

Korzystający z katalogów z poziomu pCon.planner znacznie szybciej (jednym kliknięciem), pobierają modele bezpośrednio do projektowanej przez siebie sceny. By jeszcze bardziej usprawnić procesowanie, pogrupowaliśmy modele w zestawy – możliwe jest zatem pobranie do programu wielu brył jednocześnie.

 

take me HOME.

take me HOME.

 

Jeśli chcą Państwo zgłosić Producenta do naszej bazy wysokiej jakości modeli i tekstur, zapraszamy do podzielenia się z nim TYM linkiem >>

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *