Aktualizacja pCon.facts już dostępna!

Mobilna bezpłatna aplikacja sprzedażowa, cyfrowy cennik pCon.facts to wszechstronne narzędzie dla Twojego zespołu sprzedaży. Obszerne informacje o produktach, cenniki, zdjęcia i broszury są zawsze pod ręką. Wszystko to w połączeniu z prostą w obsłudze konfiguracją w czasie rzeczywistym i opcją podglądu produktów przy zastosowaniu AR+  (rozszerzonej rzeczywistości), sprawia, że pCon.facts jest kluczowym źródłem aktualnych informacji dla Twojego zespołu sprzedaży.

 

Nowości w tej wersji: 

Dolny pasek menu

Nowa usprawniona nawigacja pozwala na łatwiejsze korzystanie z najważniejszych funkcji.  Przegląd projektów, katalogi producentów i aktualna lista artykułów są od teraz zawsze na wyciągnięcie ręki. Tak jak poprzednio, ustawienia konta można znaleźć w lewym górnym rogu.

Wprowadzeniu dolnego menu towarzyszy zmieniony przepływ pracy – wystarczy otworzyć katalog, by uzyskać informacje o pożądanym produkcie, a następnie umieścić go na liście artykułów.

Porównanie produktów

Dzięki nowemu pCon.facts, możesz porównać produkty zapisane na liście artykułów. Nowy tryb wyświetlania skupia się na szczegółach dotyczących konkretnego obiektu- wystarczy przesunąć palcem by przejść do kolejnego produktu z listy. Tryb porównania pozycji jest szczególnie przydatny, jeśli chcemy szybko podejrzeć i przeanalizować kilka konfiguracji produktu, lub wstępnie wybrać i zaprezentować ulubione artykuły.

Wybrane do porównania produkty możemy zapisać w formie pliku PDF. Otrzymamy przejrzyste zestawienie funkcji w kolumnach. W przypadku eksportu do pliku PDF, wystarczy wybrać opcję porównania oznaczoną jako (PDF) i zapisać dokument, lub udostępnić go klientom i współpracownikom.

 

Nie masz jeszcze zainstalowanego pCon.facts? Pobierz go w swoim sklepie z aplikacjami!

 

 

Dowiedz się więcej o aplikacji

 

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *