Twórcza jesień – TFORY w TOP PRODUCTS

#wspieram polski design

#wspieram polski design

 

Za oknami późnoletnia aura, a na horyzoncie długie wieczory w domowym zaciszu. Ostatnie ciepłe dni, to świetny czas na większe remonty i na zmianę charakteru otoczenia. Jeśli szukamy mebli wygodnych, praktycznych i oryginalnych, marka TFORY powinna zwrócić naszą uwagę.

 

“Marka TFORY pomysły i inspiracje czerpie z codzienności – z życia, z doświadczeń, z obserwacji świata.  Meble projektowane są w taki sposób, aby  sprawić, by funkcjonowanie w przestrzeni (prywatnej / biurowej) było znacznie wygodniejsze.” Ta idea jest szczególnie bliska również naszej marce.

 

TFORY | Kliknij, by obejrzeć film

TFORY | Kliknij, by obejrzeć film

 

 

Wiele funkcji

 

Z meblem Franklin łączącym rolę miękkiego podnóżka-pufy ze stolikiem kawowym, zyskujemy trzy wygodne w użytkowaniu meble w jednym. Tapicerowany podnóżek zamówimy w wielu wariantach kolorystycznych i w opcji z praktycznym schowkiem, który pozwoli zaoszczędzić dodatkową przestrzeń, w kompaktowych wnętrzach.  Mebel możemy rozkładać i osobno korzystać z większej pufy i stolika.

 

TFORY

TFORY

 

 

Wiele odsłon

 

Fotel Andu został zaprojektowany z myślą zarówno o przestrzeni domowej jak i biurowej. W wersji domowej występuje na drewnianej podstawie, do biura możemy zamówić wersję obrotową na metalowym stelażu. W zależności od potrzeb, fotel może być wyposażony w dodatkowe (wymienne) poduszki, które poza poprawą komfortu nadają mu oryginalnego charakteru.  Zmieniając kolorystykę, możemy odkrywać odmienne odsłony mebla, dopasowując go do nowo wyremontowanego wnętrza, lub aktualizując dodatki zgodnie z porą roku. ; )

 

TFORY

TFORY

 

Wiele opcji

 

Wieszak wieszakowi nierówny. Dzięki Pilo uwolnimy drzwi, od wiszącego wyprasowanego outfitu czekającego na kolejny dzień. Obecność klasycznego wieszaka ubraniowego pozwoli na przechowanie odzieży bez zagnieceń.

 

TFORY

TFORY

 

 

Wiele miejsc

 

Jest wiele stron, z których możemy pobierać modele 3D do naszych projektów.

Jedna strona gwarantuje wysokiej jakości zawartość. Każdy model trafiający do naszego nowego katalogu TOP PRODUCTS, ma nie tylko prezentować wycinek flagowej oferty Producenta, ale też najwyższą (TOP) jakość, mierzoną czasem, jaki Użytkownik spędza dokonując koniecznych modyfikacji.

 

Wiele zysków

 

Korzystając z ogólnodostępnej (i połączonej bezpośrednio z pCon.planner bezpłatnej bazy – pCon.catalog / TOP PRODUCTS) odzyskujemy sporo cennego czasu.  Trafiające do nas bryły poddajemy surowej ocenie i gdy to potrzebne prosimy, lub wprowadzamy modyfikacje, by Użytkownik nie musiał sam poprawiać geometrii, skali czy tekstur.

 

 

 

 

Jeśli chcą Państwo zgłosić Producenta do naszej bazy wysokiej jakości modeli i tekstur, zapraszamy do podzielenia się z nim TYM linkiem >>

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *