Bezpłatny pCon.facts już dostępny w Apple App Store!

pCon. Facts to kolejny krok milowy w historii EasternGraphics. Firma znana z inteligentnych rozwiązań dedykowanych projektantom wnętrz i partner większości europejskich producentów mebli biurowych, jeszcze przed targami Orgatec prezentuje nową aplikację dla sektora dealerskiego.

Kliknij i zobacz jak działa pCon.facts

pCon.facts to mobilne “narzędzie doradcze” przydatne szczególnie w codziennej pracy handlowca. Aplikacja umożliwia kompleksowe zapoznanie się z produktem i jego prezentację dzięki dostępowi do wszystkich informacji o produkcie – broszur, specyfikacji, konfiguracji oraz instrukcji i certyfikatów.

Użytkownik ma też dostęp do treści multimedialnych obejmujący trójwymiarową wizualizację w czasie rzeczywistym, która pozwala na przybliżenie szczegółów produktu. Dodatkowo obok możliwości zobaczenia obiektu w kontekście konkretnego wnętrza, w sekcji inspiracji znajdziemy dotychczasowe przykładowe realizacje i wizualizacje z użyciem produktu.

 

Czym jest lista artykułów?

Jako podstawę do tworzenia ofert, prezentacji i moodboardów, użytkownik może wykorzystać listę artykułów, czyli kompleksowy zbiór informacji dotyczących danego wariantu produktu i wzbogacać ją w zdjęcia i wizualizacje produktu (łącznie z opcją pokazywania wymiarów obiektu). Tak przygotowaną ofertą można podzielić się z klientem wysyłając pliki w różnych formatach.

Kliknij i zobacz krótki film przedstawiający konwersję list artykułów w przejrzystą prezentację produktu i jego składowych.

Łączymy partnerów biznesowych

Aplikacja sprawdzi się zarówno jako narzędzie mobilnych konsultacji jak i mechanizm ułatwiający zarządzanie procesami. pCon.facts dostarcza informacje o produktach tam, gdzie są potrzebne i pozwala na bezpośredni kontakt z dostawcą danego produktu.

>>>>>>> Pobierz teraz

 

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *