U kogo gościliście na szkoleniach pCon w Gdańsku, Poznaniu i w Krakowie?

 

 

ZDJĘCIE: NOWY STYL

ZDJĘCIE: NOWY STYL

Grupy Nowy Styl nie trzeba chyba przedstawiać. Dla projektujących wnętrza komercyjne, szukających wyposażenia z najwyższej półki ale i w atrakcyjnej relacji cenowej to partner nr 1. Grupa Nowy Styl ma na koncie setki kastomizowanych rozwiązań zarówno dla małych przedsiębiorstw jak i dużych korporacji.

Poszukujących modeli 3D  odsyłamy do naszej bezpłatnej aplikacji – interaktywnego katalogu producentów  pCon.boxtu znajdziecie nie tylko same bryły ale też możliwa jest bieżąca konfiguracja obiektów zgodnie z możliwościami predefiniowanymi przez producenta.  Aplikacja oprócz pobrania konkretnego wariantu produktu w postaci bryły z aktualnej oferty daje też możliwość zapisania pliku pdf ze specyfikacją produktu, podzielenia się zdjęciem konfiguracji lub przeniesienia informacji o produkcie do arkusza Excel. Użytkownicy pCon.planner PRO mogą również subskrybować katalogi tego producenta i z poziomu programu korzystać z danych konfigurowalnych i rozmaitych pluginów.

Szerokie portfolio produktowe Grupy Nowy Styl umożliwia dostarczanie rozwiązań dopasowanych do specyficznych potrzeb klientów. W ofercie znajdziemy m.in. ergonomiczne krzesła pracownicze, klasyczne i nowoczesne sofy i systemy siedzisk oraz produkty dla różnych sektorów biznesu.

Przed nami kolejne gościnne szkolenia pCon.planner w Gdańsku 12-13 lipca, na których użytkownicy sami przekonają się jak proste jest wczytywanie modeli i projektowanie wnętrz z zastosowaniem konkretnej oferty. W krótkiej galerii poniżej kilka kadrów ze szkoleń wykonanych w Showroomach Grupy Nowy Styl.

 >> Zobacz więcej zdjęć na naszym instagramie!

 

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *