Nowy pCon.planner, nowa jakość wydruku!

Funkcjonalności dostępne w nowej wersji programu pCon.planner 7.3 nie są przypadkowym zbiorem lecz odpowiedzią na zapotrzebowanie użytkowników i  rosnące, zmieniające się wymogi rynku.  Mamy ambicję zaskakiwać kompleksowością i intuicyjnością. Tak naprawdę to dzięki Waszej pomocy i napływających do nas sugestii stale ulepszamy nasze oprogramowanie by zyskało uznanie nawet najbardziej wymagających, profesjonalnych użytkowników reprezentujących sektor architektoniczny i meblarski.

Niedawno pisaliśmy o trybach renderowania dostępnych w nowej wersji, dziś powiemy nieco więcej o jakości wydruku.

Kiedy projekt jest już gotowy pozostaje uchwycić  i odwzorować w wydruku szczegóły zagospodarowania w jak najlepszej jakości. Nowe funkcje pozwalają uzyskać niezwykłą ostrość obrazu zarówno dla formatu pdf jak i obrazów bmp i jpg.

Użytkownicy mogą teraz korzystać na wiele sposobów z nowego sposobu generowania grafiki wektorowej. Zarówno rozmiar pliku, jak również wymagana pamięć potrzebna do wyeksportowania pliku oraz  czas renderowania zostanie zmniejszony, przy jednoczesnej  poprawie jakości zdjęcia. Dzięki temu nawet “duże” plany są ostre jak brzytwa i drukowane szybko – nie ma już kompromisu między jakością i wydajnością.

W konwencjonalnej metodzie druku obrazu,  może wystąpić “efekt schodów”, gdzie podczas przybliżania zdjęcia widoczne stają się piksele. Obecnie obrazy generowane będą w nieporównywalnej ostrości.  Jest to wynik nowego procesu drukowania, który dzięki zastosowaniu możliwości druku wektorowego gwarantuje  optymalną jakość obrazu niezależnie od skalowania. Efekt ten zostanie ustawiony domyślnie, i będzie miał zastosowanie dla wszystkich  styli i trybów renderowania i wydruku.

O wersji 7.3 dowiesz się więcej śledząc na bieżąco bloga oraz nasz profil pCon.planner – Strefa dobrego designu.

Najaktualniejszą  do pobrania wersję programu (7.2) znajdziesz tutaj.

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *