Nowe ulepszone tryby renderowania w wersji pCon.planner 7.3!

W oczekiwaniu na oficjalną premierę wersji 7.3, która zaskoczy mnogością nowych funkcji przedstawiamy jedną ze zmian, która  na pewno spodoba się użytkownikom.

W pCon.planner możemy wybrać z pośród wielu opcji trybów renderowania. Według własnego uznania możesz pracować na widoku szkieletowym, realistycznym lub trybach pośrednich a także ustawić z użyciem własnych styli renderowania indywidualny charakter  wyświetlania obiektów w danej rzutni. W wersji 7.3 zrobiliśmy wiosenne porządki i ulepszyliśmy funkcje związane z  wyświetlaniem  w ramach wybranych trybów renderowania.

Dotychczasowo tryb kolorystyczny charakteryzował się  wyświetlaniem obiektów z uwzględnieniem ich konturu, koloru i nałożonej tekstury. W wersji 7.3 tryb kolorystyczny  ograniczać się będzie do przedstawienia uproszczonego konceptu kolorystycznego w prosty i elegancki sposób.  Z kolei w nowo powstałym trybie wyświetlania tekstur będzie można zobaczyć charakter nałożonego materiału.

Nowe ulepszone tryby renderowania w wersji pCon.planner 7.3!

Prosty i elegancki – poprawiony tryb kolorystyczny

Nowy tryb kolorystyczny sprawdzi się podczas druku. Pdf  stworzony z obiektów w  poprawionym trybie kolorystycznym będzie prezentować się estetyczniej dzięki odwzorowaniu  tylko gamy kolorystycznej przypisanej do obiektu tekstury.

Zawsze jednak można wybrać obraz bardziej szczegółowy i przełączyć się na tryb wyświetlania tekstur. Tekstury będą widoczne w jeszcze lepszej jakości.

Nowe ulepszone tryby renderowania w wersji pCon.planner 7.3!

Nowy i szczegółowy – tryb wyświetlania tekstur

pCon.planner 7.3 oferować będzie 7 trybów renderowania. Gdy to nie wystarczy możesz utworzyć własne dostosowane względem Twoich potrzeb style. Ograniczeniem może być tylko wyobraźnia!

 

 

 

This entry was posted in Announcements, General. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>