Nowe ulepszone tryby renderowania w wersji pCon.planner 7.3!

W oczekiwaniu na oficjalną premierę wersji 7.3, która zaskoczy mnogością nowych funkcji przedstawiamy jedną ze zmian, która  na pewno spodoba się użytkownikom.

W pCon.planner możemy wybrać z pośród wielu opcji trybów renderowania. Według własnego uznania możesz pracować na widoku szkieletowym, realistycznym lub trybach pośrednich a także ustawić z użyciem własnych styli renderowania indywidualny charakter  wyświetlania obiektów w danej rzutni. W wersji 7.3 zrobiliśmy wiosenne porządki i ulepszyliśmy funkcje związane z  wyświetlaniem  w ramach wybranych trybów renderowania.

Dotychczasowo tryb kolorystyczny charakteryzował się  wyświetlaniem obiektów z uwzględnieniem ich konturu, koloru i nałożonej tekstury. W wersji 7.3 tryb kolorystyczny  ograniczać się będzie do przedstawienia uproszczonego konceptu kolorystycznego w prosty i elegancki sposób.  Z kolei w nowo powstałym trybie wyświetlania tekstur będzie można zobaczyć charakter nałożonego materiału.

Nowy tryb kolorystyczny sprawdzi się podczas druku. Pdf  stworzony z obiektów w  poprawionym trybie kolorystycznym będzie prezentować się estetyczniej dzięki odwzorowaniu  tylko gamy kolorystycznej przypisanej do obiektu tekstury.

Zawsze jednak można wybrać obraz bardziej szczegółowy i przełączyć się na tryb wyświetlania tekstur. Tekstury będą widoczne w jeszcze lepszej jakości.

pCon.planner 7.3 oferować będzie 7 trybów renderowania. Gdy to nie wystarczy możesz utworzyć własne dostosowane względem Twoich potrzeb style. Ograniczeniem może być tylko wyobraźnia!

 

 

 

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *