Easterngraphics și pCon participă la Design District ‘17

Design-District-Banner

O nouă ediţie a Design District din Rotterdam începe pe 7 iunie, iar echipa noastră de la EasternGraphics va fi prezentă în mijlocul acţiunii! Anul acesta, târgul de design interior va avea loc la Van Nelle Fabriek, între 7 şi 9 iunie. După cum am spus, EasternGraphics Benelux va fi acolo şi vă va prezenta noutăţile pCon, dar şi nenumăratele posibilităţi ale realităţii virtuale.

La această ediţie a târgului, vă vom familiariza de asemenea şi cu aplicaţia noastră de vânzări, pCon.box. În plus, v-am mai pregătit încă un eveniment special:

În timpul festivalului, vă vom arata cum Realitatea Virtuală vă poate aduce proiectele la un cu totul alt nivel. Nu doar că este fun că vă face să simţiți experienţa totală a designului , dar Realitatea Virtuală adaugă o altă dimesiune şi procesului de vânzări, în sensul în care le permite clienţilor să interacţioneze direct cu ideile voastre şi le permite să înţeleagă şi să simtă mesajul transmis.

Tot ceea ce trebuie să faceți este să vizitați standul echipei noastre, la Nr. 25, şi vă asigurăm că veți experimenta toate posibilităţile Realităţii Virtuale!

Până pe 5 iunie vă puteți înscrie gratuit ca vizitatori la Design District. Mai multe informaţii despre eveniment şi despre exponenţi puteți găsi aici.

Distribuirea este permisă