Rzut kondygnacji – nowa funkcja floorplan w pCon.box

Funkcjonalność to najważniejszy aspekt w procesie zagospodarowania przestrzeni biurowej. Czynnik ważny z uwagi na ograniczenia dostępności przestrzeni roboczej, dystrybucję światła i akustykę wnętrza. Jednocześnie odpowiada na trywialne pytanie nadrzędne dla każdego projektu: Czy pożądany produkt pasuje do istniejącej przestrzeni?

Konfiguracja na planie 2D

Ci, którzy zajmują się planowaniem przestrzeni,  doskonale wiedzą jak trudne jest pokazanie przestrzennych aspektów wnętrza. Najlepszą metodą jest wydrukowanie dokumentacji oddającej rzeczywiste granice  i możliwości pomieszczenia.

Dzięki aktualizacji pCon.box – naszej aplikacji sprzedażowej, możliwe jest teraz importowanie rzutów kondygnacji. W zaledwie kilku krokach możliwe jest wczytanie do pCon.box planu budynku, zeskalowanie i dopasowanie. Obecność podkładu  pozwala lepiej odnieść się do projektowanej przestrzeni.

W zaledwie kilka sekund plan budynku Twojego klienta może być wczytany do pCon.box. Jest to możliwe poprzez dodanie obrazu z galerii zdjęć lub użycie tzw. live kamery.  Jeszcze tylko proste skalowanie oraz dopasowanie i możesz zaczynać projekt!

Rozwiązanie nasuwa rozmowa

W dobie internetu produkty łatwo znaleźć, ale trudniej z realnym dopasowaniem rozwiązań do oczekiwań klienta. Zwykle najlepsze rozwiązania są wynikiem intensywnej pracy. pCon.box stanowi  najlepsze na rynku medium w zakresie efektywnej komunikacji wspieranej dostępnością aktualnych, parametrycznych (konfigurowalnych) danych (OFML) będących tu podstawą planowania. Na tym jednak nie koniec – pCon.box pozwala również na sprawną komunikację pomiędzy stronami. Twoi klienci na pewno będą zachwyceni możliwością aktywnego współtworzenia projektu.

Pobierz pCon.box  na swój tablet lub smartfon lub przetestuj wersję web. Pamiętaj, klient jest najważniejszy a komunikacja jest kluczem do sukcesu!

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *