Mobilny dostęp do danych OFML i rady ekspertów w jednym miejscu.

Z pCon.box możesz jednym kliknięciem konfigurować, prezentować i udostępniać rozwiązania związane z produktem. Plusem jest też obecność wszystkich, szczegółowych informacji o produkcie mobilnie. Skupiamy się na udanej komunikacji biznesowej.

Nowa wersja, nowe funkcje.

Aktualizacja pCon.box jest już dostępna i charakteryzuje się zwiększoną efektywnością i możliwościami dla rozwiązań zorientowanych na klienta.

  • Szybki wybór.

Uprościliśmy nawigację dla stawiających pierwsze kroki w pracy z naszą aplikacją. Teraz rozpoczynasz projektowanie bezpośrednio w obszarze pracy. Projekt nie zostanie zapisany automatycznie – zamiast tego możesz zapisać plik w dowolnym momencie.

  • Bezpieczne zarządzanie projektem.

Projekty są zapisywane z uwzględnieniem geometrii i wszystkich użytych materiałów. Pozwala to na wczytanie projektu nawet wtedy gdy dane OFML nie będą już dłużej dostępne.

  • Prezentacja detali.

W procesie projektowania mebli, szczegółów na pewno nie brakuje.To właśnie szczegóły mają niebagatelne znaczenie podczas prezentowania Twoich produktów. Aby zapewnić optymalne współdziałanie w obrębie obszaru planowania, dostosowaliśmy interaktory.  Małe zmiany przynoszą duże efekty.

  • Efektywniejsze wyszukiwanie.

Alfabetyczne uszeregowanie nazw producentów w katalogu  pozwala na szybsze wyszukiwanie. Dodatkowo nawigacja powrotu do poprzedniej strony również została zoptymalizowana.

Główna funkcja:

  • Rzut kondygnacji.

Nawet najznakomitsze produkty są bezużyteczne jeśli nie pasują do przestrzeni klienta. Nowa wersja pozwala wczytać rzut kondygnacji i zobaczyć aranżację w powiązaniu z rzeczywistymi możliwościami wnętrza.

Śledź naszego bloga – niebawem pojawi się informacja o wykorzystaniu rzutów kondygnacji w pCon.box – aplikacji stworzonej dla efektywnej sprzedaży i komunikacji biznesowej.

Życzymy miłego użytkowania!

 

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *