pCon.planner w programie nauczania Technikum Budowlanego nr 1 w Warszawie

pCon.planner w programie nauczania Technikum Budowlanego nr 1 w Warszawie pCon.planner Edukacja Architektura wnętrz

Niż demograficzny zaczyna zbierać swoje żniwo. Szkoły średnie i uczelnie coraz aktywniej zabiegają o uczniów/studentów, co skutkuje powstawaniem nowych, ciekawych kierunków kształcenia. Nowe specjalizacje są nie tylko odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, ale  przede wszystkim stają się dobrym pomysłem na zawodową przyszłość młodych ludzi.

Technikum Budowlane nr1 1  im. Z. Mączeńskiego w Warszawie, szkoła o niemalże 100-letniej tradycji, od września wzbogaca swoją ofertę edukacyjną o nową specjalizację: Architektura Wnętrz.

pCon.planner w Technikum Budowlanym

Podczas praktycznej nauki zawodu architekta wnętrz uczniowie będą wykonywać swoje projekty wnętrz w pCon.planner.
Nie bez znaczenia jest fakt, że po skończonej edukacji uczniowie będą mogli korzystać z oprogramowania pCon.planner zawodowo, bez żadnych dodatkowych kosztów i ograniczeń, co ułatwi im wejście na rynek pracy.
Jest duża szansa, że EasternGraphics Polska, która wspiera sektor edukacyjny, obejmie swoim patronatem nową specjalizację.
Bardzo cieszymy się na przyszłą współpracę.

This entry was posted in Do you know?, Education, Events and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>