İzleyin ve Öğrenin: pCon.planner’da 3 Gizli Özellik

pCon.planner, günlük planlama görevlerinizde size destek olabilecek birçok kullanışlı özellik sunar. Planlarınızı görüntülemekten, kat planlarını hassas bir şekilde izlemeye, nitelikleri verimli bir şekilde değiştirmeye kadar – işinizi daha da verimli hale getirmek için size üç uzman ipucu gösteriyoruz.

Senkronize Görünümlerle Genel Bakış Sağlayın

Hassas ayrıntılı planlama için genel bir bakış sağlamak önemlidir. Videomuzda ortografik görünümlerde merkez noktalarının ve görünüm alanlarının nasıl senkronize edileceği açıklanmaktadır. “Merkezleri senkronize et” özelliği ile tüm görünümlerdeki merkezi nokta senkronize edilir, böylece her zaman aynı referans noktasına sahip olursunuz. “Görüş alanlarını senkronize et” özelliği, tüm görünümlerdeki yakınlaştırma faktörünü ayarlayarak planlamanıza daha iyi bir genel bakış sağlar.

Daha Hızlı Kat Planı Almak için Geliştirilmiş Öğe Yerleşimi

Geliştirilmiş Öğe Yerleştirme özelliğinin öğeleri eklerken önemli parametreleri doğrudan ayarlamanıza nasıl olanak sağladığını öğrenin. Bu özellik, oda elemanlarını etkileşimli olarak eklemenize ve konumlarını, genişliklerini ve açılma davranışlarını doğrudan belirlemenize olanak tanır. Özellikle kat planlarını izlerken daha yüksek hassasiyet ve verimlilik elde edebilirsiniz.

Tutarlı Planlama için Tüm Özellikleri Göster

Özellikler Düzenleyicisinde, “Tüm Özellikleri Göster” seçeneği ile birden fazla nesneyi aynı anda ayarlayabilirsiniz. Bu, örneğin bir duvardaki tüm pencerelerin yüksekliğini değiştirmek istediğinizde oldukça kullanışlıdır. Bu şekilde zamandan tasarruf eder ve tüm öğelerin tutarlı bir şekilde ayarlanmasını sağlayarak hataları önlersiniz.

Merak mı ettiniz? YouTube’daki eğitim videosuna doğrudan ulaşmak için resmin üzerine tıklayın:

Daha fazla soru için veya konuları daha derinlemesine incelemek için Yardım Merkezimizi ziyaret edin. Orada pCon.planner’daki tüm fonksiyonlar hakkında kapsamlı bilgi bulabilirsiniz.

YouTube kanalımıza abone olun ve oda planlama, render ve görselleştirme ile ilgili yeni eğitimlerden haberdar olun! Ayrıca pCon blogumuza da abone olabilirsiniz (alt bilgi kısmında).

Sharing is caring

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir