Update: Producent tapet premium- MURASPEC – w katalogu TOP PRODUCTS (nowa nazwa SELECTED DESIGN)

 

Zapraszamy do korzystania z wysokiej jakości audytowanych tekstur od MURASPEC bezpośrednio z poziomu pCon.planner!

 

 

Kliknij na obraz, by obejrzeć instrukcję

 

Wiemy jak wiele czasu poświęcają Państwo na szukanie i modyfikacje zasobów od Producentów (zobacz naszą ANKIETĘ i odpowiedzi ankietowanych Architektów i Projektantów wnętrz), w katalogu TOP PRODUCTS (SELECTED DESIGN) znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości materiały (i/lub modele 3D). 

 

Z dumą przedstawiamy świetnej jakości tekstury firmy MURASPEC, w formacie zawierającym mapę wypukłego reliefu, odpowiednią skalę i poziom błyszczenia. Tekstury zmodyfikowaliśmy by we wzorach niewidoczna była powtarzalność i nierównomierne doświetlenie. Dzięki tym zabiegom tapety klasy premium również w wizualizacjach prezentują się w jakości premium 😉

 

Jak przenieść teksturę na ścianę?

 

  • w pCon.planner

Wystarczy wybrać zakładkę START i wejść w sekcję          a następnie wybrać ikonkę ” SELECTED DESIGN”   i przejść do zbiorczej kategorii wielu Producentów “PRODUKTY / MATERIAŁY”, lub by otrzymać wszystkie produkty danego Producenta  “PRODUCENCI/ MURASPEC”.

Następnie wystarczy kliknąć na ikonę   towarzyszącą wylistowanym produktom, by automatycznie wczytać materiał i móc go wylać na dowolną ścianę.

 

  • poza pCon.planner 

Sekcja “SELECTED DESIGN” znajduje się w ogólnodostępnej bazie pCon.catalog. Dzięki temu nie tylko Użytkownicy pCon.planner mogą korzystać z danych. By pobrać modele, lub tekstury,  wystarczy wpisać w przeglądarkę hasło “pCon.Catalog” i w oknie naszej bazy w prawym górnym rogu, wyszukać hasło “TOP”/ “SELECTED”, a następnie wcisnąć Enter.

W kolejnym kroku wybieramy sekcję “PRODUKTY lub PRODUCENCI” i dla wylistowanych produktów możemy zapisać wysokiej jakości tekstury.

UWAGA: w odróżnieniu od korzystania z poziomu pCon.planner, ikonka   nie spowoduje wylania tekstury bezpośrednio na obiekt, tylko pobranie tekstury *Matz. na dysk.

Dla Użytkowników innych programów poleca się pobranie osobno zdjęcia tekstury (i towarzyszących map – jeśli te są obsługiwane) po wejściu w szczegóły produktu / z zakładki “DOKUMENTACJA”

 

 

 

 

Jeśli chcą Państwo zgłosić Producenta do naszej bazy wysokiej jakości modeli i tekstur, zapraszamy do podzielenia się z nim TYM linkiem >>

 

 

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *