Nowe bezpłatne narzędzie do wycen – pCon.basket Community Edition – od teraz dostępne!

Nowe bezpłatne narzędzie do wycen – pCon.basket Community Edition – od teraz dostępne!

 

 

Koniec Ery  “Sprawdź-Kopiuj-Wklej-Zweryfikuj”

Dzięki wielofunkcyjnej i prostej w obsłudze bezpłatnej aplikacji online pCon.basket CE  w kilka minut stworzysz zestawienia produktów (listy artykułów), wyceny, zamówienia czy oferty. Aplikacja wygodnie łączy możliwość przeglądania  i dodawania do zestawienia konfigurowalnych danych od wielu producentów, oraz korzystania z udostępnionych przez producentów dodatkowych materiałów (wideo, specyfikacji, instrukcji, certyfikatów, broszur, czy wizualizacji i zdjęć). Wystarczy zalogować się przy użyciu hasła i loginu użytego w pCon.login.

Przejdź do pCon.basket CE >>

 

Rozwiązanie, z którego jesteśmy naprawdę dumni – niezrównana konfiguracja 3D

Nasze rozwiązania konfiguracyjne stanowią podstawę procesów w aplikacjach pCon. Od lat rozwijamy UX języka OFML, by zapewnić świetną jakość obsługi modeli 3D z zaszytą logiką danych. Wysokiej jakości realistyczne, wielowariantowe bryły, w każdym z wybranych przez Ciebie wariantów ładują się błyskawicznie. Obok znacznej oszczędności czasu dzięki bezbłędnej, zgodnej z  ofertą danego producenta konfiguracji, możemy liczyć na automatyczną aktualizację cen i numerów artykułów w czasie rzeczywistym.

Wszystkie informacje pod ręką – to atut w komunikacji z Twoim Klientem

Ile czasu zajmują kolejne wyszukiwania produktów na stronach producentów w czasie konsultacji projektu? Oczywiście można dodawać strony do ulubionych i tworzyć notatki, wierzymy jednak w potęgę usystematyzowanych kompletnych i aktualnych danych pod ręką – Oprócz konfiguracji w czasie rzeczywistym, możemy przeglądać inspiracje z użyciem produktu, instrukcje techniczne, katalogi czy materiały wideo. Na bieżąco paroma kliknięciami dostosujemy się do wizji Klienta zmieniając wariant produktu. Szybkie konsultacje – to Twój wybór – ; ) większa liczba Klientów w ciągu dnia, lub więcej czasu dla Siebie.

Pracujesz w zespole?

Za pomocą pCon.basket CE stworzysz nowe projekty, kontynuujesz pracę nad istniejącymi listami artykułów (OBK, OBX, PEC) i zapisujesz swoją pracę lokalnie lub w pamięci Office 365 (Excel, OBK, OBX). Wymiana projektów między zespołem lub pomiędzy Tobą a Klientem jest dziecinnie prosta.

 

A może personalizowane zestawienia produktów?

Dodaj logo do swoich wycen i ofert.  Załadowane logo jest wyświetlane domyślnie, w każdej chwili można jednak dodać inne loga.

Dowiedz się więcej  o pCon.basket CE >> *nowa strona pCon solution i aplikacja pCon.basket CE wkrótce w pełnym tłumaczeniu w języku PL.

 

 

 

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *