Zaznacz jedną opcję by uzyskać realistyczną wizualizację!

Nie jest tajemnicą, że kupujemy wzrokiem.  Podświadomie obraz wywiera na nas większy wpływ niż nam się wydaje. Obrazy przetwarzamy też szybciej i łączymy je z emocjami przez co lepiej zapamiętujemy.

W świecie online nie powinien dziwić fakt, że prezentacja danego produktu przekłada się w niebagatelny sposób na jego sprzedaż.  pCon.planner 7.5  wprowadza nowy realistyczny sposób prezentacji poszczególnych produktów.  Nowe ustawienia  silnika renderującego OSPRay łączą  powierzchnie obiektów z realistycznym efektem cienia tworząc efekt podobny do profesjonalnej fotografii przedmiotu. By uzyskać pożądany efekt wystarczy wybrać odpowiednią opcję w pCon.planner.

Z pCon.planner stworzysz wiele realistycznych scenariuszy prezentacji swojej oferty.  By lepiej wyobrazić sobie obiekt w konkretnym wnętrzu wystarczy na planie pomieszczenia dodać obiekty  oraz ustawić cieniowanie i przeźroczyste tło .

>>> Zobacz naszą ofertę szkoleń

* Przycisk umożliwia pobranie bezpłatnej wersji pCon.planner.  Jeśli jesteś użytkownikiem wersji profesjonalnej ME lub PRO, prosimy o monitorowanie monitów informujących o dostępnej aktualizacji.  Należy również pamiętać, że 32-bitowa wersja pCon.planner nie jest już obsługiwana.

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *