Czym jest pCon.box? | Odwiedź nas na ORGATEC 2016 i zobacz jak działa aplikacja!

Nowoczesne technologie  i nowy wymiar serwisu dla Twoich klientów? 

Tym, którzy szukają metod efektywnej komunikacji z klientem, przypominamy, że prezentacja produktu i dostępnych rozwiązań powinna zaopatrywać klienta w poczucie uzyskania poglądu na wszystkie możliwe opcje spełniające jego wymagania. Jak jednak zapewnić dbałość o taką szczegółowość i znaleźć w prosty sposób rozwiązanie pasujące do oczekiwań każdego klienta?

Kombinacja kompetencji, zaufania i emocji to przepis na lepszą komunikację. Ideałem każdego klienta jest autentyczny sprzedawca, który poświęca klientowi czas, zna asortyment “od a do z” i na bazie wybranego produktu potrafi stworzyć całe rozwiązanie. Ktoś kto posiada wszystkie niezbędne informacje o produkcie i potrafi je przekazać w prosty, klarowny sposób.

pCon.box jest wspaniałym narzędziem pracy czyniącym konsultacje dużo bardziej efektywnymi. Z użyciem smartfona czy tabletu z łatwością wybierzesz i skonfigurujesz produkt, stworzysz rozwiązanie i zaprezentujesz je z bogactwem detali.  Dobrze znane funkcje (przesuwanie czy obracanie palcem po ekranie) umożliwiają  prostą nawigację modelem 3D i oglądanie detali produktu w przybliżeniu.  Szybkie konsultacje z użyciem tego narzędzia umożliwiają weryfikację pomysłu, dopasowanie i znalezienie alternatywy. Tak zbudowana komunikacja daje wrażenie wspólnej pracy nad pomysłem klienta i umacnia  poczucie zaufania.

Pobierz bezpłatną aplikację lub testuj online.

Nowa postać doradztwa

 Nawet świetna prezentacja nie musi od razu skutkować decyzją o zakupie.  Klienci lubią mieć czas na przemyślenia i sprawdzenie alternatywy. Tym co wyróżnia dobrego handlowca jest aktywna postawa. Proces doradztwa nie kończy się zatem na wyjściu z salonu.

Dzięki dostępności nowoczesnych środków przekazu spotkanie z klientem nie musi być realizowane fizycznie. Z pCon.box możliwe jest wysyłanie zdjęć, list artykułów, modeli CAD za pośrednictwem poczty elektronicznej lub dowolnego komunikatora. Można wysłać alternatywne rozwiązania i ostateczną koncepcję i dać klientowi możliwość wyboru. Rozwiązania oferowane przez pCon.box znacznie wykraczają poza „zwykłą” konsultację i budują więź emocjonalną  działając na korzyść decyzji zakupowej.

Ci którzy dbają o klienta zawsze będą starali się pozostawić dobre wrażenie! Konsultacje mobilne to część serwisu, który zwiększa Twoje szanse na sukces. Jedną z zalet jest też szybkość i brak ograniczeń czasowych i lokalizacyjnych.

W biurze czy poza – to komunikacja generuje sprzedaż

Co gdy klient potrzebuje niestandardowego rozwiązania? Do wysyłanego pliku dołączyć można naniesione poprawki i komentarze. Ponieważ komunikacja oparta jest na danych OFML (konfigurowalnych), edycja projektów możliwa jest szybko i sprawnie.

Synergia – zawsze i wszędzie!

pCon.box intensyfikuje komunikację z innymi podmiotami. BIM- kompatybilne modele CAD, tekst, obrazy rozwiązania i ich komponenty mogą być wysyłane drogą elektroniczną lub eksportowane do innych programów jednym kliknięciem.

Kiedy następnym razem architekt zapyta o model możesz od razu zareagować – jeśli tylko masz smatrfon pod ręką. Przepływ klarownych informacji bez przeszkód jest filarem efektywnego doradztwa i sprzedaży!

Twoje dane w Twojej sieci sprzedaży

Podziel się informacją o potędze danych OFML w rozwiązaniach na urządzenia mobilne. Dzięki temu konsultanci mogą przejrzyście prezentować i analizować wspólnie z zespołem rozwiązania!

> Odwiedź nas na targach ORGATEC i zobacz jak działa aplikacja!

ŹRÓDŁO: ORGATEC

ŹRÓDŁO: ORGATEC

 

Polub  nasz profil pCon.planner -Strefa Dobrego Designu i daj się zainspirować codzienną porcją designu. Śledź aktualizacje ze świata pCon!

>> Szkolenia pCon.planner – zbieramy zgłoszenia na listopad!

Udostępnij

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.