Poznaj naszą nową aplikację sprzedażową!

Przedstawiamy nową interaktywną aplikację  wspierającą proces sprzedaży i komunikacji pomiędzy zespołem sprzedażowym a klientem. Z pCon.box dzięki szybkiej i sprawnej konfiguracji obiektów, narzędziu prezentacji i możliwości udostępniania informacji o produktach możesz przedstawić swoją koncepcję wszystkim i wszędzie - niezależnie od tego czy znajdujesz się w biurze czy w podróży.

Dowiedz się więcej i pobierz aplikację tutaj.

Wizualizuj swój biznes!

Konfiguruj, projektuj, prezentuj i sprzedawaj - pCon  oferuje kompleksowe rozwiązania wspomagające proces sprzedaży!

Pozwól zainspirować się światem aplikacji i rozwiązań pCon!

Vitra

Sektor: Biuro i dom

Projekt: System informatyczny dla VitraHaus

Podczas gdy planowanie i wdrożenie mediów w firmie VitraHaus przebiegały we współpracy pomiędzy Vitra i iart interactive, EasternGraphics zapewniło firmie Vitra aspekt technologiczny, oprogramowanie pCon.configurator.

Dowiedz się więcej

Konfiguracja Online

Konfiguruj swoje produkty online w czasie rzeczywistym. Zintegruj naszą innowacyjną technologię (która pozwala na eksportowanie modelu 3D właśnie skonfigurowanego rozwiązania) ze swoją stroną internetową lub aplikacją w tablecie!

Wypbróbuj teraz!

pCon.planner 7

Ponad milion pobrań tej darmowej aplikacji 3D do planowania przestrzeni. Przekonasz się o jej innowacynjości i wydajności.

Dowiedz się więcej!

Opinie naszych Partnerów

Nicole Eggert (Palmberg):  "Nasze planowanie zyskało na jakości, a czas potrzebny na pojedyńcze planowanie  znacznie się zmniejszył." 

Przeczytaj wywiad

News