W każdej branży klienci oczekują dopasowanych rozwiązań. W projektowaniu wnętrz nie można zostawiać niczego przypadkowi. Szczególnie kosztochłonne produkty powinny łączyć w sobie wiele funkcji – dotyczy to zarówno mebli jak i innych elementów wyposażenia wnętrza np. klatek schodowych.  Tych, którzy w tym temacie szukają niestandardowego rozwiązania powinno zainteresować bogate portfolio firmy KENNGOTT.  Dołożyliśmy jak zwykle wszelkich starań by stworzyć konfigurator z możliwością zaawansowanej konfiguracji produktów i systemem eksperckich podpowiedzi.

Firma KENNGOTT zapewnia architektom, kontrahentom i partnerom silny instrument skutecznej konsultacji.  Dla użytkownika obsługa jest intuicyjna. Wybrane parametry (takie jak kolor, ustawienie, materiały itd.)  zobaczyć można natychmiast. Ponieważ otoczenie ma istotny wpływ na efekt  wizualny całości, użytkownicy mogą również tworzyć różne ustawienia pomieszczenia, zmieniając jego parametry.

Rzadko kiedy klient podejmuje decyzję od razu. Racjonalne argumenty zawsze wygrywają. Jeśli  zrobiliśmy dobre pierwsze wrażenie, nasz klient w kolejnym kroku oczekuje wiarygodnych informacji, najlepiej w poręcznej formie umożliwiającej samodzielną weryfikację w domu. Przegląd artykułów dotyczących wybranej konfiguracji, które można pobrać w formacie PDF,  jest dostępny w dowolnym momencie. Oprócz opisu szczegółowych informacji o produktach można łatwo pobrać i wysłać  konfigurację posługując się pocztą e-mail.

Zalety narzędzia konsultacyjnego w skrócie:

> Graficzna konfiguracja produktów online (24/7, bez ograniczeń lokalizacyjnych)
> Mobilna konsultacja w punkcie sprzedaży za pośrednictwem narzędzi tj. tablet i smartfon
> „Zaangażowanie emocji” w procesie doradztwa poprzez wizualizację potrzeb klienta w czasie rzeczywistym
> Interaktywna prezentacja dzięki swobodnej nawigacji w przestrzeni 3D, a także możliwość powiększania szczegółów

Tworzymy zaawansowane konfiguratory i narzędzia promocji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach doradztwa mobilnego, skontaktuj się z nami.

Udostępnij

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *