Sinds meeerdere jaren werkt de firma Wehrfritz GmbH uit Rodach succesvol samen met EasternGraphics. De 40 medewerkers van zowel binnen- als buitendienst maken gebruik van de 3D ruimteplanner pCon.planner voor het intekenen van kindercrèches, speeltuinen, scholen als ook therapie- en verpleeghuizen. De buitendienst van Wehrfritz is op locatie bij de klant en samen maken zij de ruimte- en inrichtingsplannen.
Ambitieuze gebruikers zoals architecten, tekenaars en medewerkers van betrokken instellingen kunnen ook zelfstandig met de pCon.planner hun inrichtingswensen plannen en visualiseren en daarna in samenwerking met Wehrfritz realiseren. Daartoe biedt het bedrijf haar producten aan als 3D objecten in pCon.catalog waar u deze kunt downloaden en gebruiken. Binnen de online-catalogus kunt u zoeken op artikelnummer, productnaam of u laten inspireren de indelingstekeningen of gebruikte voorbeelden.
Een omvangrijk productoverzicht van Wehrfritz GmbH vindt u terug in de online versie van de Wehrfritz catalogus via http://www.wehrfritz.de




Recent Comments